Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A buszsofőr beleszólhat ebbe?

A buszsofőr beleszólhat ebbe?

Figyelt kérdés
Az van, hogy Szekszárdról eljövök Dusnokra 2 órakor, 2:40-re van ott a busz, és 3:00-kor felszállok a Kecskemétről Kalocsa útvonalon át hajtó járatra Szekszárd felé, majd ugyanez a busz hoz haza Szekszárdról negyed 5-kor.
2013. jún. 14. 06:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Konkrétan mibe? Gondolom jegyed lesz.
2013. jún. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
bérletem van, abba, hogy leszállok a másikról, ő visszavisz Szekszárdra és negyed 5-kor újra haza hoz Kalocsára :D
2013. jún. 14. 06:55
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Bérlettel annyiszor utazol amennyiszer akarsz!

Én se értem a kérdést.

2013. jún. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
arra irányul, hogy nem szólhat-e bele, hogy miért akarok átmenni Szekszárdra, ha tudja, hogy 45 perccel később úgy is haza hoz Kalocsára
2013. jún. 14. 07:02
 5/10 anonim ***** válasza:
88%

A buszsofőr szarik rád. Hol érdekli, hogy mit csinálsz? Üljél le csendben a buszon, legyen jegyed/bérleted, ne legyél büdös és részeg és egyáltalán nem érdekled ezen kívül.


Hány éves vagy, hogy ilyen hülyeségeket kérdezel? A Tescoba szól a pénztáros, ha veszel egy zsemlét, de fél óra múlva visszamégy egy kenyérért? Hol érdekli? Tényleg azt hiszed foglalkoznak ilyenekkel az emberek?

2013. jún. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A bérlet -általában- egy adott Volán társaság adott viszonylatára érvényes.

Kérdés, hogy amelyikre átszállsz, arra érvényes-e.

A buszsofőr, -megfelelő indoklással- bárkit kizárhat az utazásból! Legfeljebb -utólag- panaszt tehetsz.

2013. jún. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ugyanúgy Szekszárd-Kalocsa útvonalra érvényes és kunság volános bérlet, és gemenc volánról szállok kunság volán járatra, a gemencesek és a bács volánosok is elfogadják a kunság volán bérletét
2013. jún. 14. 08:39
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szól bele, ne aggódj. Ha gyakran utazol vele, és beszédesebb típus, akkor lehet, hogy viccesen megjegyzi, de amúgy - ahogy előttem is írták - szarik rá. Én volt, hogy átmentem a szomszéd városba lerendezni egy vaterás üzletet, leszálltam, üzlet lebonyolít, és pár perccel később visszaszálltam ugyanarra a buszra. Tök mindegy a sofőrnek, darab-darab.
2013. jún. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá. Lehet hogy csak viszel valamit vagy vennél valamit, majd a következővel vissza. Nem vagy köteles beszámolni neki mit csinálsz.
2013. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha neked van egy szekszárd-dusnokra szóló bérleted, az akárhányszor akármire használhatod, de csak azon a vonalon.
2013. jún. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!