Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nőként tényleg olyan nagy...

Nőként tényleg olyan nagy baromság elmenni buszsofőrnek?

Figyelt kérdés
2013. jún. 14. 12:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pont tegnap utaztam egy új csuklós buszon, amelyet nő vezetett.Talán annyi a hátránya, hogy igen változatos a munkaidő beosztás. Egy nőnek, ha családja van, ezt figyelembe kell venni.
2013. jún. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
helyközi járaton volt, vagy helyi buszon? mindenki le akar róla beszélni, én viszont ténylegesen nem tervezek családot
2013. jún. 14. 13:03
 3/13 acelsziv ***** válasza:
Rengeteg nő dolgozik buszon és kamionon is. Ha ezt szeretnéd, akkor csináld és ne hallgass másokra.
2013. jún. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

BKV :))

Ha érdekel, próbáld meg. Úgyis kiderül az alkalmasságin, megfelelsz-e. Másokkal meg ne törődj.Milyen életed lenne, ha mindig másoknak akarnál megfelelni?

2013. jún. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Már miért lenne baromság. Ha ezt szeretnéd csinálni akkor hajrá. Nehogymár olyat csinálj amit a környezeted szeretne. ☺
2013. jún. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem baromság. Ha azt szeretnéd csinálni, akkor hajrá.
2013. jún. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap meg azt láttam, hogy az egyik Combino villamost vezette nő.
2013. jún. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem :) 4-5 évesen én is az akartam lenni. Végül meggondoltam magam, de így sem épp "nőies" szakmát választottam. Azt csináld, amiben örömödet leled! :)
2013. jún. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
attól függ hol, illetve milyen a természeted. mondjuk én fiú vagyok, de buszos család vagyunk. én két éve dolgozok helyközin, édesapám is buszsofőr. helyközi szerintem aránylag normális, de bizonyos városokban a helyi is. de én például így sem mennék bkv-hoz dolgozni. szegeden például szintén van 2-3 helyi sofőr, főként trolin. az nem annyira gázos, mint mondjuk pesten. szóval aki általában normális viszonyt tud teremteni az emberekkel, és megszállottan szeret vezetni, annak nem baromság nemtől függetlenül :)
2013. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%
Komolyan eszem megáll,hogy a nők kitúrják előlem a helyet. Én nem engedném,hogy nő egyáltalán vezethessen akármilyen tömegközlekedési eszközt!!! Ez férfimunka. Aztán majd ezért nem fogok állást találni,mert a "kedves" hölgyek elhappolják előlem az állásokat. Szánalmas.
2013. júl. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!