Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Bkv-n megbüntettek, akkor...

Ha Bkv-n megbüntettek, akkor mennyi idö kb amég kiküldik a csekket, vagy felszolitást?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 10:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Pár nap.
2013. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 1gabesz1 válasza:
Nekem 1 év után küldték ki. Rögtön egy ...... nagy összeggel hogy fizessem be. Szerintem itt valami nem stimmel. Jó lenne tudni hol lehet utána járni hogy nekem mik a jogaim. Főleg hogy nincs munkám.
2013. jún. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ez a veszély engem nem fenyeget,mert nem valós adatokat adtam meg.....Amúgy se érzem jogosnak a büntetést,mert volt érvényes bérletem csak a diákomat hagytam otthon véletlenül és pont megállított enyi...Ha meg is találnak akkor se fizetem be, ne azt huzzák már le aki becsülettel fizet... Mocskos egy banda pffuj!!!
2013. jún. 18. 22:29
 4/18 anonim ***** válasza:

Remélem van a szüleidnek valami üzletük,mert ha bemegyek,vásárolok mindenfélét,de fizetni nem akarok...És jogosan szidhatom anyádékat,mert nekem az jár,azért meg pláne,hogy ilyen idióta ivadékuk van,aki a saját hülyeségét világgákürtöli,és próbálja beállítani,hogy az ég piros...

Gratulálok neked...Mi az utazási feltétel?Hogy rendelkezz ÉRVÉNYES jeggyel/bérlettel....A diákbérlet mikor is érvényes??Ha felmutatod a diákigazolványt...Felmutattad???

Igennel vagy nemmel válaszolj hülyegyerek....

2013. jún. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, nem az ő hibájuk, hogy te feledékeny voltál.

Csak kérdezem: az hogy létezik, hogy a bérleted nálad volt, de a diákod nem? Miért nem tartod egy helyen? SOHA nem fordult még elő velem, hogy a diákom nem volt nálam, mert a bérlettel egy helyen voltak. Tehát vagy mindent otthonhagytam, vagy minden nálam volt. Mellesleg az otthonhagyást is egy kezemen meg tudom számolni, hányszor fordult elő.

Mivel hibázni mindenki hibázhat, a BKV is kitalált egy könnyítést: utólagos bemutatási díj. Elballagsz 3 napon belül az Akácfa utcába az érvényes diákoddal és a bréleteddel, bemutatod és 2000 Ft-ból megúszod a mutatványt. Ha ezt elmulasztod, akkor 16 000 Ft-ra ugrik a tarifa.

2013. jún. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó ebben igazatok van f.sz voltam,h otthon hagytam ez az én hibám,de ha már ilyen precizek vagyunk talán szét kéne nézni a bkv-n belül is egy kicsit hidd el látnánk érdekes dolgokat...Nem azoknál tünnek el a milliárdok akik megveszik ,és otthon hagyják a diákjukat...Talán azokat kéne büntetni, meg aki egyáltalán nem vesz jegyet IGEN hülyegyerek!
2013. jún. 19. 09:36
 7/18 anonim ***** válasza:

Te sem vagy különb azoknál az embereknél, akiket itt szidsz. Hamis adatokat adtál meg, tehát UGYANOLYAN csaló vagy, mint ők.

Erkölcsi szempontból pedig teljesen mindegy, hogy 1 Ft-ról, vagy 1milliárd forintról van szó. Akkor mondhatnád teljes joggal, hogy "szemét BKV vezetők", ha te becsületes lettél volna.

Most már mindegy...

2013. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Te is ugyanolyan vagy,mit a milliárdokat lopók,hisz hamis adatot adtál meg.Amíg a saját portádon nem nézel szét,mást nem szólhatsz meg!!!

Nem azt kérdezted,hogy őket hogy kell megbüntetni,hanem mást...Kaptál rá választ,ne hárítsd a hibádat másra,és ne tereld el a szót!!!

Ha lenne benned becsület,bemennél,bemutatnád a diákodat,és tiszta lennél.

2013. jún. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hagyjuk...Tök felesleges vitatkozni,ezért jár Magyarország ott ahol,ha már másképp gondolkozol halálra vagy ítélve. Ezért kell innen elhúzni a p.csába,sok bírka ember nem lát a szitán! Na szevasztok!
2013. jún. 19. 12:20
 10/18 anonim ***** válasza:

Így van,ezért jár ott Magyarország,ahol,mert ilyen semmirekellők lopják a pénzt,mint te.Ha valaki mer szólni,még neked áll feljebb.

Menj is innen külföldre,próbáld meg ott is eljátszani ezt.Remélem meglincselnek,hogy mersz ilyet.

Na szevasz.

2013. jún. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!