Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Bkv-n megbüntettek, akkor...

Ha Bkv-n megbüntettek, akkor mennyi idö kb amég kiküldik a csekket, vagy felszolitást?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 10:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Remélem téged is meglincselnek,h ilyen bunkó vagy ,és azt kívánom,h 1 nagy néger kúrjon seggbe büdös gyökér! :D
2013. jún. 22. 12:44
 12/18 anonim ***** válasza:

Tudod én nem lopom a kenyeret,a tejet,de még a szolgáltatást sem!!De ha még tennék is ilyet,belátnám,hogy hibáztam,és nem próbálnám megmagyarázni!!!

Harmadrészt meg nem vagyok olyan gerinctelen,hogy hamis adatot diktálok be,olyan hülye meg pláne nem vagyok,hogy mindezt megosszam mindenkivel...

Tehát egy kicsit szállja magadba,vond le a tanulságokat,és ha esetleg sikerül belátnod azt,hogy ne pisálj széllel szembe,akkor válaszolj!!De addig ne!!!

Nyugodtan mehetsz külföldre,ott sokkal több ember gondolkodik úgy,hogy nem lopok szolgáltatást,hanem ha nincs rá pénzem,nem veszem igénybe!Egyébként ezt a bliccelést nyugodtan kipróbálhatod egy taxissal,az háztól házig visz,de ha nem akarsz fizetni,a jótanácson kívül egy kis nevelésbe is részesülni fogsz!

2013. jún. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Kedves Barátom! Kimondtad a lényeget SZOLGÁLTATÁS külföldön van itt nincs ,és itt szó sincs bliccelésről,mert én minden hónapban megvettem a bérletet egyszer volt,h otthon hagytam a diákomat és elkaptak...ennyi ,én becsülettel fizettem a mocskos BKV-nak ,és itt pattog mindenki,h húha jujj jajj milyen nagy csaló vagyok,hogy más adatokat diktáltam be,és egy kérdés:Ha jogtalanul valaki pofán vág az utcán te hagyod magad,mert én nem!Gondolkozz el ezen,komolyan mondom nem normálisak az emberek!
2013. jún. 22. 20:37
 14/18 A kérdező kommentje:
Ajánlom,hogy nézzétek meg a pink floyd: wall című filmet..Sokat lehet tanulni belőle főleg a mai társadalomról,talán utána ti is másképp látjátok a dolgokat...
2013. jún. 22. 20:41
 15/18 anonim ***** válasza:

De téged nem jogtalanul büntetett meg az ellenőr, haver:) Benne van a utazási feltételekben, hogy nálad kell lennie a diákigazolványnak? Igen. Nálad ott volt? Nem. Akkor miről beszélünk? Ezt értsd már meg, hogy hibáztál, de nem vagy hajlandó vállalni érte a felelősséget - miközben pont emiatt habzó szájjal szidsz másokat. Olyanokat, akik egyáltalán nem tehetnek arról, hogy te feledékeny voltál.


Másik: mi az, hogy nincs szolgáltatás? Naponta X millió utazás történik a BKV járatain, akkor már hogyne lenne szolgáltatás?

2013. jún. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Kedves Barátom :)

Nincs szolgáltatás??Eljutottál A-ból B-be???

Nálad volt a diákigazolvány,ami igazolja,hogy miért nem felnőtt bérleted van,ami drágább???

Válaszolj!!!Nálad kell lennie,ha nincs,olyan,mintha nem lenne bérleted.Vagy a homlokodra van vésve,hogy diák vagy?Az ellenőr honnan tudja,hogy tényleg diák vagy-e?

Ha találkozunk valahol,hogy eladd nekem a telefonodat,és én otthonhagyom a pénzt,akkor jogosan vihetem haza a telót fizetés nélkül,hiszen megvan a pénz,csak otthon,amit te nem tudsz...Igaz??Végülis ezt állítod,hogy te milyen helyesen jártál el...

Amúgy meg ha ennyire nem vagy megelégedve a BKV-val,miért használod??Mondd meg anyádnak,vegyen neked autót,robogót,és járj azzal.Mehetsz gyalog,bringával,taxival...szerintem senki sem tartott fegyvert a fejedhez,hogy kötelező BKV-val járnod...

De ezek szerint a szüleidet is elküldöd az anyjukba,mert az jó,ha elédtesznek mindent,de ha neked kell áldozni valamit,az már fáj...A BKV is milyen jó,hogy elvisz,de ha megfognak a hülyeséged miatt,az szintén fáj...

Na látod Kedves Barátom,ezért tart itt Magyarország..

És akárhányszor le fogod írni,hogy nem te vagy a hunyó,bizony mindig is te leszel ebben az esetben!!!

2013. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tudom,én elismerem,h én vagyok a hibás,de a szolgáltatásra vissza térve baromira nem értek egyet veletek! Az szerinted szolgáltatás,hogy órákat késnek a buszok,és ha nagy nehezen felpréseled magad akkor már csak reménykedhetsz,hogy nem gyullad ki???!!....ugyan már,ez az egész Bkv 1 nagy csődtömeg ,és megfogadom a tanácsotokat,mert tényleg nem fogok többet járni vele ennyi téma lezárva. Béke veletek!
2013. jún. 23. 13:07
 18/18 anonim ***** válasza:

Rendben,én sem írok többet,már úgy voltam vele,még egyet írok,ha kell,de többet nem.

Használd belátásod szerint,de ebben a dologban tényleg te vagy a hunyó.

A szolgáltatás olyan,amilyen,szeretni nem kell,de akkor is ez van.

Én kilépek a beszélgetésből,minden jót!

2013. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!