Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Azért megbüntetnének egy...

Azért megbüntetnének egy embert, ha a vasúti sínre tenne egy 5 forintos érmét, azért, hogy vajon, ha elheledt a vonat mennyire lapul szét a pénz és ezt egy rendőr pont meglátná?

Figyelt kérdés
A vonatnak ez annyi,mint egy ember egy zseire lép rá,de megbüntetnék érte az embert?

2013. jún. 28. 19:42
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
pontosabban:"elhaladt"
2013. jún. 28. 19:43
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagy szerencse kéne ahhoz, hogy megtaláld. Szinte biztos hogy eldobná valamelyik kerék. Egyébként ha meglátná, valószínű, hogy nem dícsérne meg..
2013. jún. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:

menj olyan helyre ahol nem járkál senki,és igen vigyél magaddal több érmét mert nem biztos hogy az elsőt megtalálod.

a vonatra semmilyen veszéllyel nincs az érme sem a síneket nem nyomja be de ha rendőr meglát bajba kerülhetsz.

egyébként egész lapos lesz és fel melegszik rendesen,nincs benne semmi extra,gyerekként még én is csináltam ezt kíváncsiságból.

2013. jún. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én anno gyerekkoromba kiprobáltam de általában ott maradt, tehát nem dobta ki a kerék. Arra emlékszem hogy alig látható utána a felírat és nagyobb lesz illetve felmelegszik rendesen

Énszerintem se dicsérne meg a rend őre

2013. jún. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Én nem pocsékolom rá az érméimet,úgyhogy nem rakom oda,csak kérdeztem.

Volt olyan gyerek aki azt mondta,hogy,ha petárdát rakna rá valaki,eldurranna úgy is.

2013. jún. 28. 20:42
 6/13 dirtboy ***** válasza:

azt nem tudom hogy eldurranna e egy petárda de egy 762es lőszer az már elsült,ilyen őrült nem én voltam hanem egy idősebb ismerősom,régen ilyennel játszottak nem érmével.

még jó hogy nem halt meg senki.


csapágygolyót meg félig benyomja a sínbe,azt viszont már én teszteltem,egy üres festékszórós dobozban volt azért nem gurult le a sínről.

utána a csapágygolyó persze nem lett meg.

2013. jún. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezzel többször játszottunk gyerekként, az érme mindig meglett, lapos lett nagyobb és a feliratok síkba kerültek. Rendőr nem látott , egyszer elkergetett a bakter kb ennyi. Ki kell menni a susnyába ,nem a pályaudvaron a tömegben csinálni, ott nulla esély van rendőrre. De az is csak rádkiabálna ,nem vinne be bilincsben. Egy érme semmi bajt nem okoz egy vonatnak!
2013. jún. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én régen villamos elé raktam.
2013. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi régen raktunk rá egy sörös dobozt, aztán a f@sszopó rendőr odajött ugatni, hogy mi van ha kisiklik tőle a vonat.. :D
2013. jún. 29. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Utolsó: Egy sörös doboztól?LOL Na ezért van enyni rendőrvicc:D
2013. jún. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!