Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » F1-es belépővel aznap vasárnap...

F1-es belépővel aznap vasárnap a 9900Ft-os jeggyel lehet utazni IC-n vagy gyorson?

Figyelt kérdés
Tudom le van írva hogy Volán Gysev, Máv vonalain ingyenes, de olyan furcsa ez nekem. Se pótjegyet, se helyjegyet nem kell váltani vagy hogy működik ez?
2013. júl. 10. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a menetjegyet nem kell venned, de IC-re kell helyjegy és/vagy pótjegy.
2013. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is valahogy így gondolom, hiszen valahova le kell ülni IC-n például. Ha 28-án a Fonyódról induló 7.04-es Adria nemzetközi gyorsra szállok, akkor egy Fonyódtól Budapestig szóló pótjegy kell csak igaz?
2013. júl. 10. 18:47
 3/4 anonim ***** válasza:
ja a pótjegyes szopásra vigyázz.
2013. júl. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, közben megjött a válasz a MÁVtól is. Csak helyjegy/pótjegy kell ebben az esetben. A pótjeggyel mindegy hogy hova ülök igaz, azon nincs semmi rajta, csak ha helyjegyen hogy hányas kocsi hányas ülőhely igaz?
2013. júl. 11. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!