Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Van az a kedvezményre jogosító...

Van az a kedvezményre jogosító kupon amit vonaton tudok használni, ha apukámnak van, én is használhatom? Vagy kik használhatják? Csak az az egy személy, akinek a nevén van vagy családtagok is?

Figyelt kérdés
[link]
2013. júl. 24. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak az használhatja, akinek a nevére szól. Te akkor sem, ha édesapád veled van.
2013. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még annyit az előző válaszomhoz: amennyiben a kedvezményt azért kapja a jogosult, mert gyámolt, akkor a gyám és a gyámolt is használhatja ugyanazon kupont.

De apukádnak valószínűleg nem azért van kedvezményre jogosító igazolása, mert ő gyámolt lenne te pedig a gyámja, ezért mondtam, hogy te az övét nem tudod felhasználni.

2013. júl. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak most azért nem tudom,mert a testvéremnek van ilyen kuponja,és tegnap én használtam az ő kedvezményes jegyét és a kalauz azt mondta hogy ha testvérek vagyunk akkor használhatjuk.
2013. júl. 24. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:
testvérek használhatják meg élettársak. Amúgy meg kb megmondod nincs itt a személyid és kész..
2013. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!