Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Békásmegyerről az ecseri úti...

Békásmegyerről az ecseri úti piacra melyik a legegyszerűbb megoldás?

Figyelt kérdés
nem szeretnék háromszor átszállni mert drága a jegy :) nincs busz ami oda visz nagyobb csomóponttól?

2013. júl. 31. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Veszel egy átszállójegyet és meg van oldva :) Hévvel Batthyány térig, onnan az M2 metróval a Deákig, onnan pedig az M3 metróval az ecseri útig. Metróban történő átszállásnál nem kell új jegyet érvényesítened...
2013. júl. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ecseri úton hol van piac???


Ha az Ecserire, azaz a Használtcikk-piacra gondolsz, az a Nagykőrösi úton van, 3 jegy alatt úgysem úszod meg egy irányban, ezért ajánlom a napijegyet vagy az 5x30-as jegyet.


Útvonalnak a H5-M2-M3-84E/89E/294E útvonalat ajánlom.

2013. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit tudok még ajánlani az a következő: H5 hévvel Margit híd, budai hídfőig. Innen a 4-6 villamossal vagy bármely buszjárattal átmész a Nyugatihoz, majd onnan vonattal Kispestig. Ezt azért tudom ajánlani, mert Budai hídfő és Nyugati között tudsz bliccelni, mivel nem egy hosszú táv (bár nem nagyon ajánlom). A vonat meg nyilván olcsóbb mint a BKV jegy...
2013. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az Ecserinek nevezett piac valóban nem az Ecseri úton van, hanem a Nagykőrösin. Kedves kérdező, ez a legfontosabb tény.
2013. aug. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
jó megértettem, ez legyen a legnagyobb hiba az életemben amit elkövettem.
2013. aug. 2. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!