Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha nem használjuk ki a magyar...

Ha nem használjuk ki a magyar igazolványba a 4 utazást akkor az a következő évre átmegy?

Figyelt kérdés
2013. aug. 8. 20:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mi magyarországi magyarok mikor kapunk Magyarigazolványt?
2013. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Még ez is sok. Mi magyarok sem utazhatunk szinte ingyen. Miért rajtunk élősködtök? Ezért kellett a kettős állampolgárság?
2013. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ez nem kettős állampolgárság. ez teljesen más.:) ezzel is csak max 3hhónapot tudunk kintlenni. ja és nem élősködünk. ha egyszer megkaptuk a jogot akkor kihasználjuk és ennyi. mi is ugyan olyan magyarok vagyunk mint ti csak mi egy másik országba élünk ugy kb ennyi.
2013. aug. 8. 20:29
 4/19 anonim ***** válasza:

" mi is ugyan olyan magyarok vagyunk mint ti csak mi egy másik országba élünk ugy kb ennyi."


Na itt vagy tévedésben! Nekünk nem jár annyiféle kedvezmény, mint nektek az általunk megtermelt pénzből!

2013. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"mi is ugyan olyan magyarok vagyunk mint ti"


Jajaja, csak ti egyenlőbbek vagytok az egyenlőek között...

Nem tudom mikor vezetik már be, hogy aki állampolgár akar lenni, az éljen itt, dolgozzon itt, ADÓZZON ide, költse itt a pénzét.

Főleg most már szavazati jogotok is van... Én mikor szavazhatok Romániában? Kb ugyanannyi közöm van hozzá...

2013. aug. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
képzeld a normális emberek próbálnak segíteni rajtunk ha már nem élhetünk magyarként magyarországon. gondolod szerbia jobb hely? akkor nagyot tévedsz. 100x rosszabb mint magyarország. és ti még ott pampogtok h szar az élet mikor itt még az sincs megadva ami ott nektek?
2013. aug. 8. 20:38
 7/19 anonim ***** válasza:
A határ nyitva áll, vasfüggöny nincsen, gépfegyveresek és tankok sincsenek a határon. Gyere át, telepedj le, és élvezd Magyarország szolgáltatásait. Nem tiltott áttelepülni.
2013. aug. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
ja,és még mindig mondom. ez nem az állampolgárság. és nekem nincsen jogom szavazni se meg betelepülni se. mert ez csak magyar igazolvány. nem állampolgárság.
2013. aug. 8. 20:42
 9/19 anonim ***** válasza:

Ezzel még mindig az a baj, hogy nekünk magyar állampolgároknak nem jár alanyi jogon az a sok kedvezmény, ami nektek, egy másik ország állampolgáraként.

Ha itt már minden magyarnak járna alanyi jogon évi X db ingyen utazás, akkor lehetne esetleg elgondolkodni azon, hogy más országok polgárainak is adjunk kedvezményt.


De amíg ez fordítva van, nekem is a zsebemben nyílik a bicska, és nem repesek, hogy te szerbként ingyen utazol, én meg magyarként csengetem a teljes árú jegyet.


Ja, meg ilyen apróságok. Be akartam iratkozni a Széchenyi Könyvtárba. Néztem az árakat, sok kategória van, nekem 6500 Ft-ba kerülne. De mit látok lentebb? Ezzel a szar igazolvánnyal ingyenes...

Köpni nyelni nem tudtam!


Ez szerinted rendben van?

2013. aug. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
hát szerintem ezeket az illetékeseknek mond. én ugyse tudok semmit tenni ellene. én csak kihasználom amit tudok. nem tehetek róla hogy ez így van.
2013. aug. 8. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!