Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Érdemes BKV-s szemeszterre...

Érdemes BKV-s szemeszterre szóló bérletet venni? Van, akinek van olyan?

Figyelt kérdés

Szeptembertől leszek csak budapesti, gondolom jobban megéri, mintha minden hónapban vennék havibérletet, csak nem tudom, nekem ez olyan furcsa

Vagy esetleg az a negyedévre szóló?



2013. aug. 13. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem Győrben volt ilyenem, és jó volt. Egyszer megvettem és fél évre le volt tudva.

Azóta dolgozom már, itt a BKV-nál éveset vettem. Ez anyagilag is jobban megérte, a Győri alig volt olcsóbb akkor. Csak a kényelem...

2013. aug. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha tudsz vigyázni az értékeidre, mindenképp megéri. Én ugyan nem szoktam elhagyni a dolgaimat, mégis mindig havibérletet vettem, mert azt kevésbé gáz elveszteni. Azóta tömbös éves bérletem van, ez a legoptimálisabb megoldás.
2013. aug. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"ez a legoptimálisabb megoldás."


OFF:

Az optimális a létező legjobb, aminél nincs jobb, azért optimális. Ezért az optimálist nincs értelme és nem is lehet tovább fokozni.

ON

2013. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!