Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Debrecen szeptemberi bérletem...

Debrecen szeptemberi bérletem megvan, de addig nem közlekedhetek semmivel se, amíg nincs rá írva a diákigazolvány száma a bérletre ugyanis be kellett adni a régebbi iskolának. Ötletek?

Figyelt kérdés
Most leszek 9. osztályos, a diákigazolványunkat be kellett adnunk a régebbi iskolába, viszont kaptunk addig is egy olyan papírt, ami a diákigazolványt helyettesíti. Csak épp az a baj, hogy nincs rá írva a diákigazolvány száma. Így biztosan nem közlekedhetek Pallagra addig a középiskolába mindennap. Tudtok segíteni ez ügyben? Nagyon fontos tudnom.

2013. aug. 28. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Az iskolából nem iskolalátogaásit kell kérni, hanem a diákigazolványt helyettesítő iratot (neve nem jut eszembe).


Ezen lesz valami azonosító, amit már majd rá tudsz vésni a bérletedre.

2013. aug. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CMV válasza:
Egészen biztos, hogy nincs rajta igazolványszám? Nekem a 3/c pontban van (a közoktatásról szóló 1993. évi LXXIX. törvényben vagy a felsőoktatásról szóló 2005. évi CXXXIX. törvényben meghatározott azonosító száma: XXXXXXXXXXX).
2013. aug. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én most tizedikes vagyok, tehát tavaly nekem is vissza kellett vinnem. Amikor visszavittem, adtak egy igazolást okt. 31.-ig, annak a kódját kellett ráírnom és azt mutatni sofőrnek, ellenőrnek. Aztán késett a diákom, így adtak még egy igazolást, azt már az új középsulimból. Utána végre megkaptam a diákot.
2013. aug. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szafica válasza:
Nekem is ez a gondom...de nekem ott ahol az azonosító számnak kéne lenni nincs semmi... csak annyi h "azonosító száma:" és üres:D
2013. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velem is ugyanez volt tavaly, nekem a diákigazolványt helyettesítő papírra az OM azonosító száma volt ráírva, én azt írtam rá a bérletre és elfogadták :)
2013. aug. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!