Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Megbüntették villamoson mert...

Megbüntették villamoson mert nincs érvényes diákom azonban egy masik ellenőr azt mondta hogy ilyenkor om azonosítót kell ráírni és ezt is tettem de a másik megbuntetett most akkor mivan?

Figyelt kérdés
2013. szept. 4. 17:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez ugye csak vicc, hogy azért büntettek meg, hogy az om azonosítódat írtad rá?
2013. szept. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Miért nincs érvényes diákod? Kérj ideiglenes diákot, azt kell ráírni.
2013. szept. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért nincs érvényes diákom mert most kerültem felsőoktatásba és csak 60 napon belül küldik ki az újat a régi meg már érvénytelen.
2013. szept. 4. 18:30
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Kérj ideigleneset, egyébként a tavalyi október végéig érvényes.

Én tavaly voltam elsős szeptember 20-án igényelt diák, következő év júniusában érkezett meg. Szóval ideiglenest mindenképp kell kérnek.

2013. szept. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
és az mennyi idő alatt lesz kész ?
2013. szept. 4. 18:33
 6/8 anonim ***** válasza:

Jól mondta az ellenőr. Az OM kódot kell ráírni, mert az az ideiglenes igazoláson is rajta van és az új diákodon is rajta lesz. Így nem kell kicseréltetni a bérleted, ha időközben megjön. Viszont! Ugyanúgy kell ideiglenes diákot kérned! Az OM kód nem jelenti hogy hallgatói jogviszonyod is van.


Kérj holnap ideiglenes diákot (A4-es papír és ingyenes) és azzal száguldj be az Akácfa utcába. Akkor megúszod 2000 forinttal.

2013. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. szept. 4. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ideiglenes diák az csak egy nyomtatott papír annyi idő alatt kész míg a titkár kinyomtatja. Bá sajnos 2 havonta újat kell kérni.
2013. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!