Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » InterCity vonaton meg tudom...

InterCity vonaton meg tudom venni a pótjegyet, mint egy sima személyvonaton?

Figyelt kérdés

2013. szept. 27. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Max akkor ha van hely, de kétszer annyiért.
2013. szept. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Én végig is állom az utat, ha arról van szó, a helyjegy nem feltétlenül szükséges :) Remélem nyitva lesz a jegypénztár azért...
2013. szept. 27. 19:57
 3/18 anonim ***** válasza:
Hiába állod végig, azzal nem segítesz magadon: pótjegy akkor is kell. Vonaton is meg lehet venni, de ott drágább. De olyan állomásokon, ahol megáll az IC, van állandó jegypénztár.
2013. szept. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha nincs hely-pótjegyed IC-n, hiába nincs hely, akkor is fizetned kell érte büntetést.
2013. szept. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Utolsó, a kérdésem arra vonatkozik, hogy a pótjegyet meg lehet-e venni az IC-n a kallertől...Nem szeretnék egy órával a megbeszélt időpont után 1-2 órával odaérni.
2013. szept. 27. 20:05
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha van hely kaphatsz pótjegyed, de akkor büntetés+pótjegy, ha nincs hely, akkor büntetés.
2013. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nagyon jó...akkor lehet hogy egy későbbi vonattal fogok utazni mégis, hogy legyen időm venni pótjegyet. Amúgy is, elvileg óránként megy IC. De azért még reménykedem, hogy szombat ellenére reggel nyitva lesz a jegypénztár.:)
2013. szept. 27. 20:11
 8/18 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed meg neten? A legtöbb helyen már lehet.
2013. szept. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A szombat reggel a nagyobb állomások (ahol megáll az IC, az már nagyobb állomás) jegypénztáraiban nem akadály. De még a vasárnap késő este sem. Emiatt ne aggódj.
2013. szept. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én egy kisebb állomáson szállok fel, és átszállásnál nem biztos hogy lesz időm még elrohanni a jegypénztárig...
2013. szept. 27. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!