Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mennyire nehéz kijátszani a...

Mennyire nehéz kijátszani a kalauzt személyvonaton?

Figyelt kérdés

Van bérletem, nem azért kérdezem.

35 km; 3 állomás



2013. júl. 4. 20:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
9%
Semennyire. Nem hatósági személy, nem csinálhat veled az égvilágon semmit.
2013. júl. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

"Nem hatósági személy, nem csinálhat veled az égvilágon semmit."


Azt te csak gondolod, kisapa...

2013. júl. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
Akkor a legegyszerűbb a dolgod, ha nem az első állomáson szállsz fel.... én pl. ha tatabányáról pestre megyek, maximum egy két állomásra veszek jegyet, de van hogy annyira sem, mert mikor megy körbe a jegyvizsgáló úgy csinálok, mintha már kezelte volna a jegyem...
2013. júl. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, gratulálok! Esetleg valami érdemrendet nem kérsz, amiért ilyen ügyes csaló vagy...?
2013. júl. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
67%
Minden hasonló ügyeskedőtől kérdezem: őt magát hogyan lehet kijátszani?
2013. júl. 5. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Utolsó, esetleg úgy, hogy nem szaros 80-90-100 ezer forintos fizetéseket kéne osztogatni ebben a rohadt mocskos szánalmas undorító országban! Úgy bizony nagyon könnyedén kilehetne játszani a bliccelőket!!!
2013. júl. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
És ennek a fizetésproblémának a megoldása nyilván s máv feladata, hogy őt bünteted miatta gondolom...
2013. júl. 5. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát megmondom őszintén, személy szerint semmi problémám a MÁV-al, sőt ott is dolgoztam... De most hogy bevezették ezt a gyorsvonati pótjegyet... hát szánalmas... Kérdem én: Mire föl? A személyvonat ugyanannyi idő alatt van benn tatabányáról mint a gyors, sőt a gyorsított személy még hamarabb is beér... a gyorsvonati kocsik színvonalát ne is részletezzük.... És én azért fizessek még pluszba, hogy egy olyan vonaton utazzak, ami 100 éves, büdös, hangos, és ha esik az eső beázik? :O
2013. júl. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, a jegyvizsgáló nem hatósági személy, de KÖZFELADATOT ELLÁTÓ SZEMÉLYnek minősül. A törvény ezerrel jobban védi, mint ez utast, szóval nem ajánlom, hogy hülyeséget csinéálj kérdező!!!


Utaolsónak: NEM A MÁV VEZETTE BE a pótdíjat, hanem a drágalátos Orbán-kormány, akit esetleg te is megszavaztál pár éve... Amugy ez országos, a GYSEV belföldi járatain is van gyorsvonati pótjegy. Amugy meg ha van bérleted, akkor nem kell venni... :)

2013. júl. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen megszavaztam én is, nem titkolom, de ha be van vezetve ez a gyorsvonati pótjegy, tehetne már a MÁV valami kis extrát a gyorsvonatokba.... mert konkrétan most ott tartunk az 1. vonalon, hogy a személyvonatokon mozdulni sem lehet, mivel kényelmes, halk és van klíma, a gyorsvonat ami zajos, büdös pedig üresen megy....
2013. júl. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!