Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Lehet ebből komolyabb ügy?

Muscleman666 kérdése:

Lehet ebből komolyabb ügy?

Figyelt kérdés
Utazok a volánnal de még sose büntettek meg , 17 éves diák vagyok , eddig sose kérte egy ellenőr se a viszonylati igazolást (50 ft), de a mai nap kérte meg elkérte mindenem , mondta h kifizetek 8 ezer ft ot vagy beutazok Pestre 15 munkanapon belül és ott megmutatom h megvan az az 50 ft os kis kaki. 3 éve ezzel utazok , de még ilyet nem láttam. Nem fizetem ki és nem is megyek be Pestre mert többe kerül a leves mint a hús. Mi bajom lehet max?

2013. okt. 7. 17:39
1 2
 1/11 acelsziv ***** válasza:

gondolom igazolványod elvették, adataid megvannak nekik.

A 8000 pár napon belül duplázódik és előbb -utóbb egy szép vaskos összeg jön ki amit le is vernek rajtatok.

2013. okt. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ismerek olyat h több milliós csekk jött ki neki víz miatt és semmmitse tudnak csinálni . Had küldjék , egyszer megunják
2013. okt. 7. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem unják meg. Előbb-utóbb ne fogják hajtani a sokszorosát.
2013. okt. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 acelsziv ***** válasza:
65%
és tényleg nem volt soha 5 perced azt a nyomorult viszonylat -szelvényt megvenni?
2013. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

"Szégyen ez az ország"


Valóban szégyen ez az ország, ahol senki nem képes felvállalni a tévedését, a hibáját, ahogyan te sem. Csak mutogatsz arra, hogy ki az aki szerinted nagyobbat lop nálad.

Most te buktál meg. Lehet holnap pedig a milliókat sikkasztó politikus.

2013. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Senki se kérte , így nem éreztem fontosnak , azt hittem valami kis papír ami nem baj ha nincs. Hibáztam énis , de akk minimum egy figyelmeztetés elsőnek sztem,Mind1 amugy
2013. okt. 7. 18:12
 7/11 anonim ***** válasza:
Bármikor tudod mondani hogy jaj ez csak az első... Könnyú szidni a kormányt a te hülyeséged miatt h nem vetted meg 50ft-ért azt az igazolást..28N.(Engem is büntettem meg,mert nem volt bérletem. S bemutattam s nem haltam bele.) PEdig itt pesten 800 ft volt a bemutatás.Azért fizettem h bemutassam..Szeretem a bkv-t..
2013. okt. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bírom ezt a "szégyen ez az ország" hozzáállást, meg hogy mindig mindenki hibás, de te kib..szott 50ft-ot nem voltál képes kiadni aztán most itt hőbörögsz.


Amúgy nem unják meg, üzleti szabályzatban benne van hogy egy idő után kiadják behajtó cégeknek a dolgot, és az összes járulékos költséget rád verik, ami nem lesz olcsó.

2013. okt. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet komolyabb ügy. Ez az adósság eltűnni nem fog, csak nőni. A legvégső esetben bírósági végrehajtásra kerül sor: inkasszót kérnek a bankszámládra (igen, ha most nincs is, lesz ilyened) vagy lefoglalják és elárverezik valamely ingóságodat. Megéri szaros párezer forintért?
2013. okt. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hidd el nem unják meg, hanem majd csodálkozni fogsz, hogy a nyári diákmunkádért járó fizetést majd szépen leemelik a bankszámládról a tartozás fejében :D Akármilyen legális jövedelmet szerzel akár most, akár a későbbiekben, arra szépen ráteszik a mancsukat addig, amíg nem törlesztettél. Nyárig százezres nagyságrendű lesz a követelés.

Kár szidni akárkit is, mert csak magadat hibáztathatod.

2013. okt. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!