Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Egyesek miért abban lelik...

Egyesek miért abban lelik örömüket, hogy összefirkálják és rombolják a buszokat?

Figyelt kérdés
Amilyen buszra felszállok, az totál össze van firkálva, az ülés szét van szakítva és egyszer az egyik busz hátulján (belül) egy hatalmas lyuk tátongott!

2013. nov. 2. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó a kérdés, kíváncsian várom én is azoknak a válaszát, akik a buszokat firkálják, karcolják az üveget vagy az ülést szaggatják szét....
2013. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert primitívek. Erre egyszerűen nincs más jelző.
2013. nov. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, itt a mi vidékünkön ez nem jellemző, sőt, más vidéki Volán-társaság buszain sem nagyon találkoztam hasonlóval, akármelyik eldugott putri nógrádi vagy borsodi településre is járt a busz. De amikor BKV-val (vagy BKK, nem tudom most mi a neve) utazok, én is észreveszem ezt. Szerintem inkább mutatja ez az üzemeltető igénytelenségét, mint az utasokét...
2013. nov. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dörmögő ***** válasza:
Csordaszellem. Van egy hülye aki vagányabbnak akar mutatkozni a többi előtt, a többi meg követi a rossz példát.
2013. nov. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mert a nőknél gyengék...
2013. nov. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!