Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha valakinek hánynia kell egy...

Ha valakinek hánynia kell egy tömött buszon, akkor mit tud csinálni, hogy ne hányja le a többieket?

Figyelt kérdés
Láttatok már ilyen esetet?
2013. nov. 13. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:

En lattam. A gyerek nem foglalkozott ilyenekkel, telibehanyt mindenkit. Ennel csak az volt jobb amikor az egyik baratom a 'Break Dance" nevu cuccra ult fel a vidamparkban reszegen, es azon kezdett el hanyni, mikozben forgott ugye vele a kis kocsi amiben ult. Ott mindenki kapott.


Visszaterve a buszra, en ugy kepzelnem el hogy a ket kezemmel elkezdem tolni magam korul az embereket es a foldre celzok.

2013. nov. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 piriiiiii válasza:

Utolsó, úgy látszik, Te sem szoktál gyakran buszozni... A tömött busz azt jelenti, hogy nincs hová tolni az embereket, mert minden ülés foglalt, és a többi ember, aki áll, minden fennmaradó helyet elfoglal.

Egyébként mostanában én is gondoltam ilyesmire, mert ma reggel is elég szarul voltam a buszon, szerencsére nem volt tömött, bár nekem végig állnom kellett. Ezen a buszon még kuka sem volt... Az ablakon sem hánynék ki, mert forgalmas az út, nem akarok balesetet okozni... :D Szerintem ráhánytam volna a lépcsőre, ha úgy adódik, ott senki sem állt.

2013. nov. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 piriiiiii válasza:
Amúgy meg, ha egy buszon vagy, és nincs hely, és hánynod is kell, nincs mese... vagy van egy zacskó kéznél, vagy kellemetlen helyzet lesz...
2013. nov. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Valoban nem szoktam buszozni, de szerintem akarmennyire tomott az a busz, ha valaki latja rajtad hogy mindjart a nyakaba hanysz akkor az csinal maganak helyet es odebb megy:D


Az ablakon kihanyasrol meg annyit meselek hogy ugyanaz a haver aki a vidamparkot is osszehanyta egyszer az ejszakai buszon elol ult es rosszul lett, kihanyt az ablakon. Nyar volt, nyitott ablakok, amit o elol kihanyt azt a hatul ulok a menetszel miatt szepen visszakaptak az ablakon keresztul. Ja hat plusz a busz oldala is tiszta hanyas volt. Ott is volt forradalom.

2013. nov. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer láttam egy fickót, aki enyhén illuminált állapotban a kabátujjába hányt (elég bő kabát volt rajta), a következő megállónál leszállt, kirázta az anyagot a szemetesbe és ment a dolgára :) Persze ezt nyáron egy pólóba elég nehéz lenne kivitelezni :)
2013. nov. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

hát ha hánynom kell akkor hánynom kell.

ha ülök ablak mellett akkor jobb alulra engedem az anyagot, de oldalra hogy ne csapjon vissza a cipőmre.

ha bal oldalt ülök akkor vagy az előttem ülő ülés hátulját kapom el vagy ha van hely akkor magam el lehajolok, vagy ha kevesen vannak mellettem kifordulok balra.

De nem csinálok én ebből problémát, ha állok, akkor megpróbálok kényelmesen helyezkedni, megfogni egy ülést, stb, bedőlök aztán úgy engedem ki ami ki akar jönni.

Ha végeztem átülök máshova vagy arrébb megyek a busz elejére/hátuljára.

2013. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!