Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Januártól a kisgyerekes...

Januártól a kisgyerekes bérlet is olcsóbb lesz? És a jegyek?

Figyelt kérdés
Mert arról nem beszélnek!!!
2013. nov. 30. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%
Miért lenne olcsóbb?
2013. nov. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert a többi is januártól olcsóbb lesz tán azért!!!
2013. nov. 30. 11:18
 3/15 anonim ***** válasza:
39%
Ezeket honnan hallottad? Sose volt meg olyan h mert az ember kisgyerekkel utazik olcsobb lenne a berlete...honnan szedted ezt a kovetkeztetest?
2013. nov. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Ez remélem nem következtetés!

Másrészt keress rá a neten és meglátod ,ja mellesleg édesanyám mondta!!

Rákerestem egyből meg is találtam ,ja még az is benn van hogy 10% lesz olcsóbb!!

2013. nov. 30. 12:06
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Normalisan kerdeztem meg h honnan van ez a feltetelezew, de te itt arcoskodsz. Nem tudom mire fel, ha meg amugy is kepbe vagy mindenel minek kerdezed? Te ritka nagykepu vagy. Olvasd csak vissza milyen flegman irsz. Vegyel visszabb.
2013. nov. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Az meg h en szemel:-) szerint nem hallottam meg rola, nyugodtan lehet normalis hangvetelu valaszt adni.... ilyen egyszeru, de latom te vagy itt az iq bajnok aki egybol nagypofaval nyit mindenkinek...,
2013. nov. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
41%
Budapesten van kisgyerekes bérlet a helyi lakosoknak, ha gyesen, gyeden vannak, vagy gyet-et, tgyast kapnak. Szóval mielőtt felháborodsz, olvass utána, mert létezik. Amúgy még a vonaton is van kedvezmény, ha kisgyerekkel utazol.
2013. nov. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

1 nem vagyok budapesti, igy honnan tudhatnam...

2 az elso valaszolo is csak megkerdezte h miert lenne olcsobb...

3 en se ertettem mert nem tudtam h van ilyen, egyaltalon h letezik ilyen tamogatas azert mereszeltem megkerdezni...

Erre kaptunk egy flegma valaszt mind a ketten, ugy h minden t megvalaszolt a sajat kerdesere. Szerintem nem velunk van a gond hanem a kerdezo stilusaval. Senki nem bantotta es szolt be neki csak erdeklodott ahogyan o is tette....az e rengeteg felkialtojel es stilus ahogy irt...mar ne is haragudj de nekem nem fer bele...ha keg nem tud ertelmesen irni ne tegye inkabb.

2013. nov. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Bocs a hibakert telon vagyok es siettem....
2013. nov. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
100%
a tanuló/nyugdíjas bérletre a kedvezményt az állam biztosítja, míg a kisgyerekes bkv bérletre a támogatást a budapesti önkormányzat adja, így kérdéses, hogy olcsóbb lesz-e.
2013. nov. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!