Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ma tömegközlekedéssel mentem...

Ma tömegközlekedéssel mentem egy helyre és a megállóban láttam egy lányt aki bénán járt, na tehát sántított, eléggé megtetszett az arca és a hosszú haja. Ilyen igazi kis csiszolatlan gyémánt volt. (? )

Figyelt kérdés

...nagyon alap ruha farmer sima póló meg egy táska, de úgy megfogott már vagy 4 órája azon gondolkozom, hogy le kellett volna szólítsam.



A kérdésem pedig az lenne, hogy miért nem szólítottam le?


Hisz nekem már úgyis minden mindegy....nyáron az ereimet is felvágtam mert egyedül vagyok mióta élek és megfogadtam, hogy soha többé nem fogok félni senkitől és semmitől. Mielőtt felvágtam volna az ereimet megfogadtam magamnak azt is, hogyha túlélem akkor szerzek magamnak egy lányt, de még így is, hiába a nagy szavak, féltem, jobban féltem mint amikor a vér kifolyt a csuklómból és kezdtem elájulni, és éreztem ahogy kiszáll belőlem az élet, de miért, miért félek jobban a lányoktól mint magától a haláltól? Hisz ez a lány nem is egy fullos csaj volt, egy kutyahétköznapi lány aki még ráadásul járni is nehezen tudott, miért, miért van ez velem?


2013. okt. 24. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Te vagy az Varga Dávid?
2013. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

....és még valami, valakivel már előfordult ilyen, hogy egy bizonyos ismeretlen személy olyan nagy hatást gyakorolt rá, hogy több hétig a hatása alá került, szellemileg, lelkileg?


Nehéz kizökkenni ebből ilyenkor nem?

2013. okt. 24. 16:05
 3/7 Oh Ha Ni válasza:
77%
Attól még, hogy bénán jár, nem ér kevesebbet a lány!
2013. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Le kellett volna szólítanod, de ha eleinte egy kicsit bizalmatlan, ne ijedj meg...biztos sokan bántották már a betegsége miatt.


18/L

2013. okt. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Felmerült benned, hogy több esélyed van nála, mint másoknál, mert ő biztos nem kell senkinek, ezért aztán azt hiszed, hogy első pasival aki leszólítja rögtön elmegy, mert ő nem válogathat, hiszen sánta az egészségesek között.

Azhogy elfogadnod őt sántának egy dolog, de az nem jelenti azt, hogy ő is el fogja fogadni a lelki sántaságodat.

Ha pedig kiszúrja rajtad, hogy csak azért mentél hozzá oda mert az épkézláb csajhoz nem mersz az übergas.

2013. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

akkor most én vagyok a rossz.

pedig nem!!!!

2013. okt. 24. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem vagy rossz, csak nem hiszem el, hogy jobban tetszene neked mint bárki más. Szerintem nem megy a csajozás, és gondoltad, hogy evvel a lánnyal mehetne.

Lehetséges, hogy könnyebben menne vela a kapcsolatteremtés, és a kapcsolat, de nem annyival amennyivel te gondolod.

2013. okt. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!