Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Nem tartjátok gáznak, hogy a...

Nem tartjátok gáznak, hogy a saját vonalára nincs elég Combino?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A karácsonyi sűrítés miatt "nincs elég", a normál menetrendhez van, tartalékkal együtt. Szóval nem.
2013. dec. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem.
2013. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem és amúgy sincs sehol megszabva, hogy a Combino az egyenlő a négyeshatossal.


Továbbá kíváncsi leszek az arcodra a fonódó és az egyes felújításának elkészültével, amikor mindenhol minden lesz.

2013. dec. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De egyelőre a Combino egyenlő a 4-6-tal, és amint sűrítik, nincs elég rá... Mi lesz, ha mondjuk kettő megdöglik 1-1 hétre??


A fonódó meg lehet, hogy álom marad. Habár baromi jól néz ki a terveken!!

Egy csomó szörnyű buszt kivált.

2013. dec. 7. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Igazából a kérdés indíttatását nem értem. A 4/6 talán az egyedüli modern, kulturált felszíni járat a fővárosban ( mármint ami tényleg színvonalas). Végre valami értelmes történik - karácsonyi járatsűrítés - amihez bevetnek mást is, egyből megy a fikázás és a nem tartjuk gáznak? Vannak emberek akiknek már semmi nem jó?


Amúgy nem tartom gáznak.

2013. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Én baromira nem vagyok olyan, akinek semmi se jó...

Csak mi lesz, ha kettő megdöglik, akkor már arra is ICS kell?

És ha már nem lesz ICS?

Nekem úgy tűnik, a BKV nem látott előre...

2013. dec. 7. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal egyszerűbb és olcsóbb beállítani +5 meglévő villamost arra a pár napra, mint venni feleslegbe +5 újat, amit az év többi hónapjában nem használnának ki.


Meg alapból az ünnepi járatsűrítések így működtek mindig, hogy a meglévő állományból pótolnak oda ahova kell. Sehol a világon nem az ünnepi csúcsra méreteznek, mert az viszonylag rövid ideig tartó extrém eset.

2013. dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Jó, de nekem az jön le, hogy a mindennapi forgalomhoz is addig jók, amíg mindegyik ÜZEMKÉPES!!! Jó, 1-2 tartalékot leszámítva.

És a kocsiszín is eléggé üresnek tűnik csúcsban.

Mennyi jár egy átlagos csúcsban?

2013. dec. 7. 22:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem tartom gáznak, hogy nem vettek az egész évben àltalában szükséges mennyiségnèl többet egy olyan jàrműtípusból, amit
2013. dec. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem tartom gáznak, hogy nem vettek az egész évben àltalában szükséges mennyiségnèl többet egy olyan jàrműtípusból, amit máshol nem is lehet bevetni (a jövőben az 1-est leszámítva). Ha ez egy máshol is hasznàlható cucc lenne, az egy egészen más téma volna.
2013. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!