Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha Gödöllő-Kerepes (8 km)...

Ha Gödöllő-Kerepes (8 km) között 2000 Ft a taxi, az Árkádtól az Arénáig (4 km) mi kerül 3000 Ft-ba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 30. 07:22
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Budapest, Budapest te csodás...
2009. nov. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Asmodeus ***** válasza:

Egyrészt, ahogy az előttem szóló mondta, ez Budapest....


Nem mind1 milyen taxival mentél, melyik szolgáltatótól, az se mind1, hogy telefonon hívtad vagy sem, telefonon rendelve olcsóbb.


Én egyszer 1 buszmegállónyit mentem taxival, mert nem jött a busz és lekéstem volna a vonatomat. Mikor beszálltam, mivel nem rendeltem hanem a várakozó taxiba szálltam induláskor már vagy 500Ft volt, mire odaértünk lett 800Ft .... 1 buszmegállónyi ami kb 1km vagy még annyi se volt.

2009. nov. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Drosztról indultunk volna, de előre közölte az árat így be se szálltam! Kérdezte 2500-ért jó lesz e, de már válaszra sem méltattam. Gyerekkel voltam siettem, de nem vagyok gazdag.
2009. nov. 30. 15:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért, mert pofátlanul le akart húzni!


Droszton főleg hiénák állnak. Telefonos rendelés olcsóbb, csak egy kicsikét várni kell.

2009. dec. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy taxiscégnél az utcai fuvar:

alapdíj: 300

km-pénz: 240

várakozás: 60

300+960+150(2 és fél perc jelzőnél várakozást számolva): 1500 forint körül jön ki. Csúcsban lehet kicsikét több, na de nem 3000 Ft!

2009. dec. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Zónataxit SOHA!!!! Maffiozo banda, csak akkor léphetsz be ha fekete Audival, Mercivel, Bmwel vagy Folswagennel rendelkezel...leg lehúzósabb cég a világon. taxi 4 viszont elég korrekt árakkal van.
2009. dec. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!