Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 20éves vagyok valamikor talán...

20éves vagyok valamikor talán régen elkaphattak ezek a bkk-sok nem is emlékszek rá nem küldtek semmi figyelmeztető levelet sem értesítőt semmit?

Figyelt kérdés
Erre a mai napon ügyvédi irodától jött levél hogy 65 ezer forintot puszira 8 napon belül. Nincs semmim se jövedelem se lakás semmim nincs a nevemen. Őszinte legyek eléggé be vagyok sza**a mivel felnőtt vagyok meg 65k. Szerintetek tudnak valamit intézni ellenem?

2014. jan. 6. 21:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze. Végrehajtás lesz, és ha van fizetésed letiltják a 33%-át, és visznek amit tudnak, nyilván a tartozás fejében.

Nem puszira kéri, hanem a tartozásod cserébe.


"Nem küldtek figyelmeztetést"

Jaja, és limuzinnal sem mentek érted, hogy elvigyenek a pótdíjirodába, ahol ünnepélyes keretek között befizetted volna a büntetést. Tiszta pofátlanság a részükről.

2014. jan. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha BKKsok voltak, akkor az nem olyan túl régen lehetett ám :D
2014. jan. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Úristen te nagy IQ harcos lehetsz. Említettem hogy nincs semmim, mit hajtanak be? Mi az hogy nem küldtek semmit csak egyböl ügyvédi levél jött, ez a törvényes hogy előtte felszólítanak stb. Te valami más világban élsz vagy nem tudom :D
2014. jan. 6. 21:29
 4/14 A kérdező kommentje:
Jó bocsi akkor még gondolom bkv volt...
2014. jan. 6. 21:30
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

"Úristen te nagy IQ harcos lehetsz. Említettem hogy nincs semmim, mit hajtanak be? Mi az hogy nem küldtek semmit csak egyböl ügyvédi levél jött, ez a törvényes hogy előtte felszólítanak stb. Te valami más világban élsz vagy nem tudom :D"


Lehet, hogy IQ harcosnak tartsz, de nekem legalább van annyi gógyim, hogy nem lopok, hanem érvényes jeggyel utazom. Neked még ennyi sem volt :)

Ellenben te is hozzám hasonló IQ harcos lehetsz, ugyanis az, hogy MOST nincs semmid, nem jelenti azt, hogy SOHA nem lesz semmid. Egyszer lesz valami a neveden (ha más nem öröklés útján) esetleg egy diákhitel, vagy bármilyen más hitel, meg úgy általában eltételezem valamikor majd szeretnél dolgozni, nyilván pénzért. Onnantól rögtön lecsapnak rá. Csak akkor már nem 60 ezret várnak, hanem 300 ezret. Biztosan jobb lesz.


Nem élek semmilyen álomvilágban, te élsz ott barátom. Nem szólít fel senki semmire, egyszer ott az ellenőrtől átvetted a papírt az egyben fizetési felszólítás is volt. A további következményeket vállaltad.

Csak gondolom jó trógerbéla módjára összegyűrted a papírt, és kiröhögted az ellenőrt, a markodba röhögve, hogy milyen ügyesen átba.sztad ezt a mocskos BKV-t és rajtad ugyan senki nem foghat ki. Hát mégis... Ez van, fizesd be, amíg nem les 3x ennyi az összeg.

2014. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
MÉG nincs semmid. De előbb-utóbb csak lesz fizetésed vagy esetleg ingóságod vagy ingatlanod. Na, akkor lesz behajtva, de már nem 65 ezer forint, mivel addig is szépen kamatozik ez az összeg.
2014. jan. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha adsz rá pénzt, holnap utalom is. Régen hülye voltam valószínű azért nem fizettem be meg elszórtam másra a pénzt stb. Már jó ideje van rendes bérletem hónapról hónapra. Nem vagyok csaló csak szokásos hülyeségek a korai felnőtt kor előtt. De ha egyszer nem tudom befizetni mi történik azt mond meg legyél kedves. Oké hogy folyamat nő de ez már tuti 1 éve volt. 1 év alatt nem évül el? Ráadásul semmi időpontot semmi konkrétumot nem elmít a papír, úgy hogy holnap reklámok is. A több nem érdekel csak értelmes válaszokat kérek és mindenki tudja hogy egy mocskos zs*dó országban élünk.
2014. jan. 6. 21:40
 8/14 anonim ***** válasza:
82%

"De ha egyszer nem tudom befizetni mi történik azt mond meg legyél kedves."

Leírtam már: nő az összeg, ráadásul most már a behajtás és az ügyvédi költségek is növelik. Pl. a megkapott levél ára is a te számládra ment már.


" Oké hogy folyamat nő de ez már tuti 1 éve volt. 1 év alatt nem évül el?"

Nem


" Ráadásul semmi időpontot semmi konkrétumot nem elmít a papír, úgy hogy holnap reklámok is."


Reklamálj. A dolgon túl sokat nem változtat, főleg, ha tudod, hogy egyszer elkaptak...


" A több nem érdekel csak értelmes válaszokat kérek és mindenki tudja hogy egy mocskos zs*dó országban élünk."


Azért lennénk zsi.dó ország, mert egy igénybe vett szolgáltatásért fizetni kell, és ha nem teszed annak következménye van?

Tehát a pékségben is zsidó a boltos, mert nem engedi, hogy kisétálj a kiló kenyérrel fizetés nélkül? Ő is mocskos anyagias zsidó?

Kicsit elbordult a felfogásod, pedig az adataid alapján lázadó korból már ki kellett nőnöd...

2014. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

"Azért lennénk zsi.dó ország, mert egy igénybe vett szolgáltatásért fizetni kell, és ha nem teszed annak következménye van?

Tehát a pékségben is zsidó a boltos, mert nem engedi, hogy kisétálj a kiló kenyérrel fizetés nélkül? Ő is mocskos anyagias zsidó?"


Kicsit fura gondolkodásod van a világról, de elmondanám neked hogy a mai fizetések után egy diáknak, tehát nincs jövedelmem se, egy 65ezer forintos csekk befizetését kérik el? Ez mennyire arányos elmondanád? Sőt aki keres is annak ez szerinted teljesen belefér a "konyhába"? Nem tudom miért kell ilyen idióta hasonlatokkal példálóznod. Ja és 4 év múlva én is bkk nagy orru vezérigazgató leszek!

2014. jan. 6. 21:55
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kicsit fura gondolkodásod van a világról, de elmondanám neked hogy a mai fizetések után egy diáknak, tehát nincs jövedelmem se, egy 65ezer forintos csekk befizetését kérik el? Ez mennyire arányos elmondanád? Sőt aki keres is annak ez szerinted teljesen belefér a "konyhába"? Nem tudom miért kell ilyen idióta hasonlatokkal példálóznod. Ja és 4 év múlva én is bkk nagy orru vezérigazgató leszek!"


Ez mennyire arányos? Tökéletesen. Csak egyvalamit felejtesz el. Az arányosság-fokozatosság így volt:


0 ft: ha fel sem szállsz a járműre. Tudod, hogy ninc slővéd, semmi baj, mással is megesik. Menj gyalog. Futva, bicajjal, rollerral, stoppal akármivel. Minden igyen van.

350 ft: Veszel egy jegyet.

8000 Ft: elkapott az ellenőr, de 2 napon belül kifizeted.

16000 Ft: Nem fizettél 2 nap után, 30 napig ennyi.


Innentől a határt csak te szabod meg, amikor befizeted.


KOMOLYAN azt akarod mondani, hogy elkapott az ellenőr, és egy 65 ezres csekkel talált be? Ne hülyíts már. Szépen megvoltak a lépcsők, csak te sza.rtál bele. Gondoltad " úgysem találnak meg". Megtaláltak. Így jártál.


A példa nem volt idióta. A BKV-nál is egy szolgáltatást veszel igénybe, ahogy a péknél is. A BKV-nál a fuvarozásod a szolgáltatás, a péknél a kenyér. Egyikőjük sem engedi, hogy ingyen vedd igénybe a szolgáltatását, mert mindkettőnek pénzébe kerül azt nyújtani.


A kutyát nem érdekli, hogy diák vagy-e vagy sem. Ha nincs pénzed ne utazz.


A zsidózásod-nagyorrúzásod pedig már unalmas, és egy 10 éves értelmi szintjét tükrözi. Ideje váltanod, mert a helyzeteden nem fog javítani.

2014. jan. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!