Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » 20éves vagyok valamikor talán...

20éves vagyok valamikor talán régen elkaphattak ezek a bkk-sok nem is emlékszek rá nem küldtek semmi figyelmeztető levelet sem értesítőt semmit?

Figyelt kérdés
Erre a mai napon ügyvédi irodától jött levél hogy 65 ezer forintot puszira 8 napon belül. Nincs semmim se jövedelem se lakás semmim nincs a nevemen. Őszinte legyek eléggé be vagyok sza**a mivel felnőtt vagyok meg 65k. Szerintetek tudnak valamit intézni ellenem?

2014. jan. 6. 21:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

De haver, nem érted hogy nem küldtek ezelőtt semmit! semmit!

Kaptam már a mávtól is de azt be is fizettem ami 14 ezer volt. De 65 ezer elött nem volt semmi 14 vagy 20 ezres érted?

2014. jan. 6. 22:28
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

"De 65 ezer elött nem volt semmi 14 vagy 20 ezres érted?"


Akkor utoljára, aztán vagy megérted vagy nem.

Nem is küldenek semmi mást. Vagy helyben fizetsz 8000ft vagy utána még van rá 2 napod. Utána 30 napon belül ez 16 ezer. Ha letelik a 30 nap, utána már nem foglalkoznak veled kiadják behajtásra és kész. Kiadták behajtásra a 16 ezer+kamataihoz hozzájött a behajtási és egyéb költség. Azzal, hogy megbüntettek ezt elfogadtad, kész. Nem fognak 2 hetente emlékeztetőt küldeni, hátha lesz kedved fizetni.


Az hogy a máv mit és hogy csinál ebből a szempontból irreleváns.

2014. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
értem köszi az infókat azért. Ne haragudj azért amiket írtam csak megérthetnéd a helyzetemet nekem is. Nem dől össze a világ mert van aki támogasson de szerintem 20 éves korban senki sem szeret kunyorogni a szüleitől..
2014. jan. 6. 22:38
 14/14 anonim ***** válasza:
Egy kiba--szott pótdíj kérdésen hogy egymásnak ugranak az emberek. Tiszta szégyenek vagytok..
2014. jan. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!