Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Merre tekerjem hogy le tudjam...

Merre tekerjem hogy le tudjam szedni a hátsó fogaskerék?

Figyelt kérdés

Le akarom venni a hátsó fogaskeret a bicikliről és kicserélni egy újra, de akármerre tekerem a kulcsot nem mozdul meg.

Van rendes racsnileszedőm.


2014. márc. 13. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Emlékeim szerint óramutató járásával ellentétesen.

Meg ha logikázol kicsit akkor is. Ha az ellenkező irányba kellene akkor ahogy rátaposol a pedálra letekeredne.

Viszont(főleg ha nem volt megzsírozva összerakásnál) elég szépen össze tud rohadni.


Nekem anno a bicajszerelő fél órán át küzdött vele, míg végül ketten nagy nehezen leszedték :D

2014. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát épp ez az hogy logikáztam és arra jutottam hogy óramutató járásával ellentétesen kell de hiába nyomom egyszerűen nem jön le.

Lehet hogy már összerohadt az egész.

2014. márc. 13. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Öntsd le coca-colával az a legjobb ha valami összerohad az szétszedi utána letudod majd szedni
2014. márc. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogd meg erősen a kereket,aztán franciakulccsal fogd a racsnileszedőt,és ránehezedve -talán-meg bírod indítani.Nem egyszerű mutatvány.
2014. márc. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!