Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » "Kívülállóként" mennyire...

"Kívülállóként" mennyire nehéz bekerülni a MÁVhoz mozdonyvezetőnek?

Figyelt kérdés
2014. márc. 27. 08:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

El kell végezned a megfelelő iskolákat és jelentkezni.

Szerintem nem olyan nehéz bekerülni. Lehet, hogy nem a jelenlegi lakóhelyeden, de szerintem el tudsz helyezkedni náluk.

2014. márc. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%

Egyébiránt létezik egy ilyen is:

[link]

itt megtalálod az aktuális meghirdetett állásokat a MÁV-nál, illetve jelentkezhetsz az adatbázisukba is.

2014. márc. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden végzettséged megvan, nem akkora lehetetlenség, de ne feledd, nagyon nehéz bekerülni, még így is.


Ez egy olyan munkahely ahová jelentkezned kell hogy van ilyen végzettséged és szívesen dolgoznál, beraknak az adatbázisba, aztán ha üresedés van, akkor behívhatnak egy kis beszélgetésre, aztán majd kiderül mi lesz.


Persze nehéz bekerülni, mert kemény protekció is kell ám oda, mert ha üresedés van nyilván elsősorban azokat hívják be akik ismerősek már arra felé. De megkell próbálni.

2014. márc. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megpróbálhatod. De azért megsúgom, nem azon megy a harc, hogy kinek van, s kinek nincs protekciója, hanem azon, hogy kinek van nagyobb... Ezzel szerintem mindent elmondtam.
2014. márc. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"de szerintem el tudsz helyezkedni náluk"


Első, az a baj, hogy csak "szerinted". Ha nem vagy képben, minek kommentelsz? Ha szerinted el tud helyezkedni, mert simán bekerül a 800 jelentkezőből a 30-ba, akkor fejet hajtok előtted. Nem lehetetlen semmi sem, de ez nem a "szerintem el lehet helyezkedni, igen"-kategória. Ja, és jó, ha 2-4 évente meghirdetnek 1 db ilyen 30 fős képzést.


Tiszta egyszerű, hát persze!

2014. márc. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!