Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hány perc ténylegesen Kelenföl...

Hány perc ténylegesen Kelenföld-Bp. Keleti az M4-gyel?

Figyelt kérdés
Olyan válaszoljon aki kipróbálta már.
2014. márc. 31. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit értesz tényleges alatt? Én ugyan kipróbáltam, de hiába mértem az időt, a sok érdeklődő miatt minden állomáson túltartózkodott a vonat. Majd ha már beáll az utasforgalma a vonalnak, akkor lesz értelme a méricskélésnek. A hivatalos menetidő 13 perc, ez reális is, hétvégén ez ment fel 15-18 percre.
2014. márc. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan erre voltam kíváncsi. Mert ezt írja a BKK is, de az útvonal tervezőben 30 perc van. Köszi szépen!
2014. márc. 31. 12:43
 3/5 darujev ***** válasza:
13 perc 55 másodperc volt most pár perce a Keleti-Kelenföld táv, ajtók záródásától a nyitott állapotig, (szerintem) elég gyér kihasználtság mellett.
2014. márc. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) köszönöm a pontos választ!
2014. márc. 31. 21:31
 5/5 10 deka farhát ***** válasza:
Tegnapi délutáni csúcsban változó kihasználtság mellett (Kálvin téren megtelt a szerelvény, majd a Gellért tér-Móricz környékén látványosan kiürült) tartható volt a 13 perc.
2014. ápr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!