Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Meséljetek már történetek...

Meséljetek már történetek amikor buszon vagy hasonlón beszóltak neked vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
kiváncsi vagyok..basszus nekem sose szólnak be pedig körbelűl naponta 3 órát busz metró villamosozok át a városon 8.kerületen keresztűl meg ilyenek..már annyira várom tényleg..olyan jó érzés kirobbani 17/F
2014. máj. 16. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Menj el nyóckerbe. Kopaszon. Árpádsávos karszallaggal. Akkor majd lesz beszólás meg robbanás. A buszon meg ne keresd a bajt, mert megtalál.
2014. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyszer fel száltam őrsnél villamosra..voltak páran..erre meg szolalt egy bunko pics@.." mi ez a büdös..??" Erre rám néz és meg szolal szerintem ő a büdös...
2014. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
azde köcsöggg :DD
2014. máj. 16. 20:56
 4/8 anonim ***** válasza:
24-es villamossal menj pár kört. De ott ha beszólnak akkor az első dolgod az legyen hogy hívod a mentőt hogy kiérjen mielőtt agyonvernek vagy elvérzel.
2014. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem volt, mikor állok villamoson, ajtótól balra, tehát nem az ajtóban. És megállóban álltunk 1-2 perce, mert pirosat kaptunk, erre öreg tata pont akkor akar leszállni mikor már a csengő szól, nekem jött, mert a mögöttem lévő 1 méter nem volt elég neki, és benyögte hogy "F..szért nem lehet arrébb állni az ajtóból". Én meg közöltem vele kedvesen, hogy annyit megtanulhatott volna a bácsi 70 év alatt, hogy a leszállási szándékát nem ilyen módon kellene közölnie.


Meg volt hogy cigány nő ült elém a gyerekével, és benyögi útközben "Nézd milyen csúnya a bácsi"...na ott köpni nyelni nem tudtam. :D


De volt olyan, mikor 4-6-oson, felfértünk éppen, erre mögöttem álló nő kezd el ordítozni hogy menjenek már bentebb...én meg közöltem vele hogy amúgy ott áll mögöttünk a következő villamos...

2014. máj. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokat utazom, éjszakain is, sokszor részegek között - én soha nem iszom. Ennek ellenére az elmúlt évek alatt csak egy "esemény" volt a 24-es villamoson, a Nagyvárad tértől a Keleti felé. Egy kb. 60 éves nő ült a széken, tömeg volt, de hozzá közelebb volt hely és megkapaszkodtam. Aztán megszólalt: "mit lóbálod itt a ***, akarod, hogy bekap*** vagy mi? Állj már arrébb te st*ici!".

Először meghökkentem és mondtam neki, hogy "ne zavarjon, hogy lány vagyok".

Ő folytatta, hogy akkor is be fogja nekem k*pni, majd hasonló emelkedett stílusban válaszoltam neki, hogy próbálja csak meg. Aztán kijött a villamosvezető és megkérte szálljunk le. Nekem égett a bőr az arcomon, hiszen nem tettem semmit, így megszégyenülve leszálltam. Amikor leléptem a nő utánam, hogy "na, akkor told le a gatyát és elő a l*mpost". Kiemelem: nő vagyok. A villamos elgurult, mondtam neki megölöm. Elindultam felé, hogy megütöm, de elszaladt.

2014. máj. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem még általános iskolás koromban (12 éves korom körül) volt, hogy a buszjáraton, amivel suliba mentem meg vissza, mindig mögöttem ült egy középiskolás bagázs. Valamit nagyon szórakoztatónak találtak bennem, mert folyton beszólogattak, amikor meg arra nem reagáltam, akkor nekiálltak lökdösni az ülésem hátulját. Ezen a ponton csináltam meg párszor, hogy hátranyúltam, elkaptam az egyikük kezét, és tiszta erőből belevájtam a hosszú, 1-2 cm-s körmeimet, de úgy, hogy kiserkenjen a vérük. Persze be lettem fenyítve, hogy így meg úgy kinyírnak, amikor leszállunk, de egyetlen egyszer mert az egyik tényleg nekem jönni, az is valami kétméteres, kigyúrt majom volt. Nekinyomott az egyik házfalnak, túl sokat nem tudtam tenni ellene, de bocsánatot sem kértem. Végül egy perc múlva a saját haverjai szedték le rólam és elsündörögtek. Vicces volt :D
2014. máj. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Egyszer a kettes metróval utaztam, és nagyon szomorú voltam. Nem bírtam abbahagyni a sírást, és egy kiscsaj beszólt, hogy "jaaaj, elhagyott a férjed?".
2023. ápr. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!