Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen környék a Teleki tér?...

Milyen környék a Teleki tér? Közlekedés és közbiztonság szempontjából. A környéken lakók mesélnének egy kicsit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 14:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
79%
Józsefvárosi gettó közepe, elég lepukkant környék, még nappal sem szívesen megy oda az ember, nemhogy este.
2014. jún. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ennyire durva környék?
2014. jún. 14. 14:26
 3/22 anonim ***** válasza:
77%
Igen, ennyire durva.
2014. jún. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
75%
ne tévesszen meg, hogy felújítások vannak az ottlakók maradnak és elég gettós a hangulat
2014. jún. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Azert nem kell tulparazni. Sajnos itt a gykn sokan azzal szorakoznak hogy raparaztatjak az ebert mindenre. Vannak itt akik szerint a 7. Ker buntanya mert latak par cigot acsorogni valamelyik sarkon. A Teleki lepukkant, bar eleg sok kedves emberrel talalkoztam arrafele,ha nem vilogsz az ertekeiddel,es nem tunsz ki a tomegbol bajod nem lesz. Egyszersem tamadtak meg ott engem sem, es egyik ismerosomet sem. Ha finnyas vagy meg felos akkor nem ajanlom,de szerintem nem annyira rossz hely mint sokan gondoljak.
2014. jún. 15. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

Annak ellenére,hogy budán lakom,ráadásul elég jó helyen,szerintem tök jó a nyócker.

Én ott dolgozom a teleki tértől nem messze,napi szinten megyek arra vásárolni.Jó az új piac,a kifőzde,a L.dl,stb.,rengeteg tök jó bolt van a környéken.Festék,vízvezetékes cuccok,műszaki,üveges,és lehetne sorolni.Mindegyikben vásároltam,sokszor,tök normális minden.Még szombaton is sokszor átmegyek a 8-ba ezt azt intézni.

Újítják fel a tereket is...

Úgyhogy nem kell szídni,meg egyből gettózni.

2014. jún. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2014. jún. 15. 12:36
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

A Népszínház utca végén a Teleki térnél nagyon sok a kocsma, ott sötétebb bőrűek részegednek, ordítva veszekednek egymással. A villamosmegállónál is ott vannak.

Azonban - lekopogom - eddig nem bántottak. Annyi a lényeg, hogy a táskádban ne kotorj, zenét ne hallgass és ne tűnt olyannak, akit megéri kirabolni. Továbbá nézd őket levegőnek. Én így szoktam és így nincs baj.

2014. jún. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Utolsó: a környéken laksz vagy csak gyakran jársz arra?
2014. jún. 15. 14:57
 10/22 anonim ***** válasza:
A közelben lakom végülis és.. hát... inkább a II. János Pál pápa téren meg a Blahán járok gyakran, a Telekin néha.
2014. jún. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!