Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen környék a Teleki tér?...

Milyen környék a Teleki tér? Közlekedés és közbiztonság szempontjából. A környéken lakók mesélnének egy kicsit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 14:19
1 2 3
 21/22 levosimendan válasza:
1 éve lakom ott. a közlekedést nagyon jónak tartom, minden 30 percen belül elérhető. közbiztonság rendben van, az elmúlt 1 év tapasztalata ezen a téren annyi hogy népszi blaha felőli végén 1x cigit kértek, miután nem dohányzom és nem adtam lekezelt velem a tesó és tovább állt, függöny le.
2018. jún. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Lovag Márton válasza:
Én tavaly költöztem a Karácsony Sándor utca Teleki tér felőli oldalára.Van, hogy késő éjszaka érek csak haza, de még soha nem kötöttek belém.A közlekedés nagyon jó, a piac rendkívül olcsó, a Lidl estig nyitva van.A házban sok az idős nyugdíjas, akik kevés pénzből élnek.Sok az egyszerűbb ember, de nem tapasztaltam még problémát itt a környéken.Tele van az utca térfigyelő kamerákkal.Egyáltalán nem olyan veszélyes környék, mint amilyen rossz híre van.Laknak ezen a részen romák, de nem nagy számban, és nem volt még semmi negatív tapasztalatom velük.A Blahára max 10 perc alatt besétálok, Budára is max 15 perc alatt átérek.Autóval is nagyon jó erre felé, mert sok a két irányú széles utca.A Ráday utcába is max 10 perc alatt el tudok ugrani ebédelni innen.Egy kőhajításra van a belvárostól, viszont az üzletek és a piac nagyon nagyon olcsó itt a Teleki téren.
2019. máj. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!