Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Milyen környék a Teleki tér?...

Milyen környék a Teleki tér? Közlekedés és közbiztonság szempontjából. A környéken lakók mesélnének egy kicsit?

Figyelt kérdés

2014. jún. 14. 14:19
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
A János Pál pápa tér milyen környék? Ott is ajánlottak egy lakást.
2014. jún. 15. 17:28
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Gyonyoru en megcsinaltak,gyonyoru fu,padok,sok fiatal,kutyas,nagyon szeretek arra jarni
2014. jún. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

A pápa tér egész jó szerintem. :)

Leginkább a Nagy Fuvaros utca érdekes. De ott még ordítás se nagyon van, csak sötétebb bőrű emberek, meg ha lány vagy, nagyon megnéznek. De ennyi.

2014. jún. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

6-os vagyok ismét.

Még azt megírnám,hogy pl.Budán is vannak "nem egyszerű" helyek.Jártas vagyok egy két elvileg úri társasházban,ahol azt hinnéd,minden happy,közben aljas genyók a lakók,mindenféle 90-es évek bukott,kiöregedett ajudis vállalkozói,milliós adósságokkal,elhagyott eladósodott sznob megráncosodott vén muffok,akik még mindig 1 négyzetméter ingatlanért anyjukat eladnák,és feljelentenék a szomszédait.

Egyátalán nem biztos,hogy olyan jó ott élni napi szinten.

A 8 olyan,amilyen,de legalább nem játszák meg magukat az emberek.

Sosem felejtem el,egyszer kb.30 éve kifogyott a benzin Pasaréten a Simsonomból,megkérdeztem egy kapunál egy tagot,nincs e egy kis benzine,mire ő:ez nem csöves koldulóhely öcsém.

Erről ennyit

2014. jún. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim válasza:
ha választhatsz a teleki és II. jános pál pápa tér közööt, én utóbbit javaslom, én is itt élek. bár a kettő egymás mellett van, mégis nagy a különbség. a nyolcker belsőbb részeit nem ajánlom, az tényleg elég durva, belterjes.
2014. okt. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én pont ott lakom. Fényes nappal bármikor végig mehetsz az utcán... De este sötétedés után már félve megyek haza. ordítozás, dajdajozás tök mindegy, hogy hétköznap vagy hétvége. a rézbőrűeknek nem számít.

Szerintem ha jót akarsz, nem veszel itt lakást.

2014. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
A teret lehet hogy felújították de a cigányok a régiek
2014. okt. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Konkrétan hova akarsz költözni? Melyik utcába?
2014. okt. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Másik környékre költöztem végül, de az egyik lehetőség a Népszínház Teleki felőli vége lett volna, a másik a Szerdahelyi utca.
2014. okt. 16. 10:42
 20/22 anonim válasza:
Sziasztok! Látom már 3 éve tették fel ezt a kérdést, esetleg javult azóta arrafelé a közbiztonság, vagy semmit nem ért, hogy felújították? Köszi!
2017. jún. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!