Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha megbuntettek az ellenőrök...

Ha megbuntettek az ellenőrök és 2napom van bemutatni az érvényes bérletet, akkor ha azon a napon van vásárolva, amikor megbüntettek, úgy is elfogadják utólag?

Figyelt kérdés
Nem szeretnèk 16ezret kifizetni.

2014. jún. 15. 20:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem anno elfogadtak, de akkor még nem ilyen sokat kellett fizetni. Nezd meg, hogy a berleteden van-e mas pecset, amibol a vasarlas konkret idopillanata a vasarlasnak kiderulhet. Ha ilyen nincs es feltetelezve, hogy nem aznap 0 ora 0 perc es reggel 6-7 kozott buntettek (amikor mar nyitnak a berletpenztarak), akkor el kell fogadniuk.
2014. jún. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vagy bkk oldalat bongeszd vegig...elozo voltam.
2014. jún. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Konkretan nincs rajta a berleten hogy hanykor vettem. A honlapon es a csekken is az van, hogy: a potdijazas napjara ervenyes (azt megelozoen vasarolt) berletet fogadjak el.
2014. jún. 15. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapestről van szó, és a büntetés UTÁN vetted akkor már bukta. Mert számítógépben rögzítik mikor adták el. Van az oldalán a sorszám mellett egy négyzet alakú pöttyökből álló kód, azzal rögzítik.
2014. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha nem szeretnél 16.000.- fizetni, akkor legközelebb legyen jegyed, vagy bérleted.

Az én kocsim sem indul, ha nem tankolok bele...

2014. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
valakitol ceruzas szamos berletet szerezni, ami ervenyes vilt...vagy bociszemekkel nezni, hogy ilyt soha tobbet es hisz megvetted...vagy legkozelebb meg nyilvan mar te is okosabb leszel (most ez ugyse segit...)
2014. jún. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ceruzás bérlet most már egyre kevesebb lesz, mivel egyre több helyen automatikusan rányomtatják a számot, és hamarosan mindenhol így lesz.

Arra meg hiába hivatkozol, hogy "soha többet", az nem fogja őket érdekelni.

Igazából most még van egy járható út erre az esetre, ami szintén nagyon hamarosan meg fog szűnni, de igazság szerint nem lenne korrekt ezt reklámozni.

2014. jún. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!