Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Kecskemétiek! Ceglédi út,...

Kecskemétiek! Ceglédi út, Vacsi hegy. Hogy jutok el ide legegyszerűbben?

Figyelt kérdés

pl tömegközlekedéssel... Kiksunfélegyházáról mennék..


Útvonaltervet megnéztem.. De 2x-i vonatos átszállást ír :O



#Vacsihegy
2014. júl. 12. 11:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy te mit néztél, de nem ír két átszállást.


Ugyanis Kkfházáról óránként indulnak vonatok Kecskemétre, vagyis igazából Budapest Nyugatiba, de ezek megállnak Kméten is. Budapest felé kell felszállni az IC-re (nem, nem kell IC jegyet venni, ezek hibrid vonatok, van rjatuk IC kocsi is, és sima gyors kocsi is.), negyed óra, és már ott is vagy.


Ha megérkeztél a vasútállomásra Kméten, akkor pedig amint kiléptél a bejáraton, fordulj jobbra, és indulj el. Keresztül kell majd menned a buszpályudvaron is, lesz ott egy park is, azon is át kell menned, és már ott is vagy a Ceglédi út elején. Mindez körülbelül 200 m sétálást jelent. Ha kiértél a Ceglédi útra, akkor jobbra tudsz rajta elindulni a városból kifelé, mivel közelebbi címet nem írtál, ezért innen már neked kell tudnod, mennyit kell rajta gyalogolnod.

2014. júl. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen! :)


busszal mennék egyébként ezért is nem tetszett a vonatos átszállási lehetőség. Félegyházán a vonat nekem messze van.


A Noszlopy parkot (buszállomás) ismerem meg a városnak azt a részét is.

2014. júl. 12. 12:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező! Odaértél? Miért mentél? Ott akarsz dolgozni vacsihegyen?
2014. dec. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!