Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Normafához hogyan tudok...

Normafához hogyan tudok feljutni legegyszerűbben a Blaha Lujza térről?

Figyelt kérdés
Most kerültem fel Egyetemre a városba, de már most érzem, hogy megőrülök itt, világ életembe vidéken voltam, erdőjáró ember vagyok... Sokat olvastam/hallottam a Normafáról és a Budai-hegyekről, ezért gondoltam ott kicsit "otthon" érezhetném magamat. Hogyan tudok oda felmenni, és hol érdemes kezdenem? Köszönöm!

2013. márc. 6. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Megértelek. Jó is elmenekülni a városból. Legegyszerűbb ha metróra ülsz ott a blahán, elmész moszkva térig, ott meg a 21 vagy 21 h busz felvisz a normafára. Ott aztán mászkálhatsz kedvedre. Ha nem akarsz embereket látni akkor sétálj át a hármashatár hegyre, ott sokkal kevesebben vannak, és ott is kószálhatsz kedvedre, nagyon jó helyek.
2013. márc. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
rosszul írtam, nem 21 h, hanem 21 A
2013. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2013. márc. 6. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem inkább menj a moszkváról 61-es villamossal a végállomásra, hűvösvölgybe, onnan már indulhatsz is gyalog a hármashatárhegy, a jánoshegy, hárshegy felé. légvonalba max 3 km az összes, és nagyon szép utak mind.
2013. márc. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:

Ahogy írták, 4-6 + 21-es vagy mertó + 21-es.

Arra azért készülj fel, hogy ott is annyian lesznek mint a Blahán :) Nagyon szép hely és nagyon felkapott. Aki az erdő csendjére vágyik, az ne oda menjen szerintem.


Illetve persze ha mész pár km-t valamerre, akkor már kevesebben lesznek.

2013. márc. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!