Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Mit csináljak? Ma lelamináltam...

Mit csináljak? Ma lelamináltam a bkv bérletemet, hogy ne kelljen tokban tartani. Igenám, de a mostani bérletek mint kiderült hőpapírosak és megfeketedett az egész! Az ellenőr el fogja hinni/fogadni? Nem fogok másikat venni az tuti.

Figyelt kérdés

2014. szept. 2. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogja elfogadni. Kicserélni (az is belekerül valamennyibe) megpróbálhatod, de kevés esélyt látok rá, hogy sikerül :)
2014. szept. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerencsére a szöveg látszódik rajta, plusz meg van róla a szàmla.
2014. szept. 2. 20:48
 3/8 anonim ***** válasza:
Akácfa utcai irodában ki lehet cseréltetni.
2014. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

:D :D :D


Bocs :D


Amúgy igen, ha az azonosító sorszám látszik rajta, akkor kicserélik 250 ft kezelési költség ellenében. És bármelyik rendes BKK pénztár kicserélni nem csak az Akácfa. Anyum egyszer kimosta az 1 napos bérletét :-))) Ugyanez volt, odamentem az Örsre, kb 5 perc alatt megvolt.


És ne lamináld le legközelebb :)

2014. szept. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a MÁV-nál melózom, itt többször találkoztunk már ilyennel, de olyan is volt aki minden irányban 5-5 mm-t levágott belőle mert úgy fért be a tokba. (Behajtás? Ugyanmár :D ) Így simán el tudom képzelni.
2014. szept. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! :)
2014. szept. 3. 05:28
 7/8 anonim válasza:
Nos, kicserélték?
2015. ápr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem cserélték ki, de az ellenőr csak röhögve legyintett rá, mondván, hogy szinte naponta lát ilyet! Szóval nem csak én voltam ilyen madár! :)))
2015. ápr. 4. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!