Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Hogyan juthatnék el? (Szeged-D...

Hogyan juthatnék el? (Szeged-Debrecen)

Figyelt kérdés

Szeged-Debrecen távot szeretném megtenni. Vonattal úgy olvastam, van ami Szeged--Budapest-Debrecen útvonal, 6 óra hossza kb.

Busszal 4 óra a Szeged-Debrecen távolsági busz.

Valakinek esetleg lenne terve, hogy ha Szegeden felszállok egy vonatra, kisebb várásokban át tudoke szállni olyan vonatra, ami szintén Debrecenbe megy, de Budapestet kihagyhatnm vele?

Ergo, az út időben és távolságban való lecsökkentéséhez szeretnék segítséget kérni.

Elore is köszönöm. :)


2014. okt. 7. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
elvira.hu-n vannak fent vonat menetrendek.
2014. okt. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, meg is találtam. Nekem csupán azzal van gondom, hogy az utat nem tudom merre tudnám lerovodíteni. Szóval minnél rovidebb utat keresek, csak nem tudom pontosan, merre járnak vonatok, ebben kérnék segítséget, nem sokszor ultem vonaton, csak osztálykiránduálsok alkalmával.
2014. okt. 7. 18:23
 3/8 anonim ***** válasza:
2014. okt. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Békéscsabán keresztül próbáltad?

Ha igen, akkor arra mit ír? Mennyiszer kell átszállni? Mennyi az út? Mennyit kell érte fizetni?

A másik lehetőség, hogy Szegedről északi irányba mész, busszal vagy vonattal - a Tisza mentén. Ha jól tudom, ez lenne a kedvezőbb opció, ha még, át is kell szállni.

2014. okt. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szegedről Ceglédig vonattal, ott át tudsz szállni a Debrecen felé induló vonatra, mindig van közvetlen csatlakozás. A vonatok óránként indulnak Szegedről.


Mindenképp nézd meg a mav-start.hu oldalon a vonatok menetrendjét, mert ezen a héten (szombatig) a szajoli Tisza-híd átépítése miatt vágányzár van, Szolnok-Szajol között vonatpótló buszok járnak.

2014. okt. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem:

Vagy Szolnokig mész busszal, aztán Szajolig vonatpotló busszal, aztán vonattal.

A másik az, hogy Debrecenre mész busszal.

Nem hiába ajánlom a buszos megoldást, mert akkor, nem kell sokat kerülni.

2014. okt. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen, nagyon aranyossak vagytok, sokat segítettetek! :))
2014. okt. 8. 18:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Békéscsabán és Szeghalmon keresztül jutsz el a legrövidebben, igaz, több átszállással. Írd be ezeket köztes pontként az Elvirába!
2014. okt. 10. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!