Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Volán elfogadja az ideiglene...

A Volán elfogadja az ideiglenes diákigazolvány másolatát?

Figyelt kérdés

Az a fennálló eset, hogy megbüntettek, mert nem volt nálam az ideiglenes diákigazolvány (A4-es igazolás a jogosultságról), viszont ha utólag bemutatom, akkor kisebb kezelési díj ellenében elengedik a bírságot.

Az eredeti papírt nem találom itthon (azt hittem, hogy a táskámban van, és kiderült hogy sem ott, sem itthon nincs meg), viszont korábban készítettem róla fénymásolatot. Azt elfogadják utólagos bemutatáskor?

Vagy ha igényelek újat a suliban, akkor azt?

Vagy egyiket sem?



2014. okt. 16. 17:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Újat kell igényelned. Csak eredetit fogadnak el, fénymásolatot nem.
2014. okt. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Közben találtam a honlapjukon ide vonatkozó információkat:


"Hogyan teljesíthető az utólagos bemutatás?


személyesen a VB Kontroll Konzorcium ügyfélszolgálatán (1066 Budapest, Teréz krt. 38. II emelet, 227 ajtó.),

levélben (postai úton) a szükséges dokumentumok olvasható másolatának megküldésével, az alábbi postacímre: VB Kontroll Konzorcium Ügyfélszolgálat, 1066 Budapest, Teréz krt. 38 II. emelet 227.

elektronikus úton a szükséges dokumentumok olvasható másolatának megküldésével az ******* címre"


Ezek szerint hogyha postai úton vagy e-mailben intézem az utólagos bemutatást akkor elég nekik a másolat, csak kérdés, hogy úgy hogy megy a különelj.díj fizetése, illetve milyen igazolást kapok arról, hogy bemutattam a cuccot..

2014. okt. 16. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak másolatot használok de ezek szerint akkor annyira jól sikerült mert, még nem vették eszre egyszer sem. Szerintem vidd a másolatot nyugodtan megmondod hogy ez van.
2014. okt. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!