Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Pesten az ellenőrök a Buszok...

Pesten az ellenőrök a Buszok és Villamosok melyik részén szoktak felszállni?

Figyelt kérdés
Vagy ez változó?

2014. nov. 5. 18:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

"Nem szoktam bliccelni, jegyem az van, csak nem érvényesítem mindig"


Szóval bliccelni szoktál.

Az étteremben is csak akkor fizetsz, ha arra jár a pincér??? Tudod ha igénybe veszel egy szolgáltatást, azért fizetni kell!


És én sem vagyok pesti, Szigethalmon élek, mégis megveszem a bérletet, mert Pesten dolgozom, és kell! Amúgy szerencsére egyre több az ellenőr mindenhol!

2014. nov. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Pedig ez bliccelés, én pesti vagyok, de nincs bérletem. Mert van biciklim, azzal járok. Ha meg nem tudok azzal menni, akkor jegyet használok, és képzeld, érvényesítem is.
2014. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
A lyukasztó mellett radarozó bliccelők a kedvenceim! Egyébként bárhol fel tudnak szállni. Javaslom, hogy figyeld a többi radarost, és ha kapkodva lyukasztanak, miközben a fél villamos/busz ijedten leugrik a járműről, akkor lyukasszál, mert ellenőr van a közelben.
2014. nov. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj, én meg pesti lány vagyok. Tehát a te logikád szerint idén nyáron nem kellett volna jegyet vennem a villamosra Miskolcon? Azt csak a miskolciaknak kell?!


Megy a sirám, hogy jaj de rosszak az utak, de rosszak a villamosok, de rosszak a buszok, de rosszak a vonatok, sírni tud mindenki, de fizetni érte, hogy rossz legyen már nehezebben megy.

(Jó persze tudom, hogy a 3450-es bérletem egy része nagy eséllyel korrupt zsebekben köt ki a végén, de akkor is...)


Amúgy szerencsére az ellenőrök+közteresek ált az összes ajtón felszállnak, pont a hozzád hasonlók miatt.

Apám esztergályos, anyám óvodai dajka, se én, se a húgom nem dolgozunk még, szóval elképzelheted mekkora luxusban itt az újpesti panelban. De a bérlet eddig mindig kijött nekünk.

2014. nov. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek kedvesek vagytok, hogy leírtátok a véleményeteket! Szép napot! :)))))))) Talán ezek után kicsit többet fogok lyukasztani
2014. nov. 6. 17:52
 16/18 anonim válasza:

Bocs hogy ide írok, de az megkérdezhetném, hogy hogy zajlik a jegyellenőrzés?

Szeptember óta utazok busszal, és eddig még nem volt 1 ellenőrzés sem, és hát nem is igen örülnék neki, mert legtöbbször úgy ér oda a busz, hogy épphogy elérem a következőt, szóval ha pl ellenőrzéskor 10 percet áll a busz az elég gáz lenne

2014. nov. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem áll a busz :) felszállnak ellenőrök, majd két megálló között felrakják karszalagot és kérik jegyeket, bérleteket. Attól még megy a busz.
2014. nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Hiába van jegyed, ha nem lyukasztod ki, akkor is bliccelsz! Csak akkor nem, ha kilyukasztod.

Szerencsére nem vagyok pesti, de amikor voltam, és pont jött az ellenőr, akkor azt lehetett látni hogy egy csomóan megrohamozzák a lyukasztókat illetve páran le is szálltak. Nekem persze volt jegyem és ki is lyukasztottam felszálláskor. Ez se mostanában volt, de gondolom most is ez megy, a te példát is bizonyíték rá

2015. máj. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!