Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Valaki segítene nekem ezt a...

Valaki segítene nekem ezt a levelet hivatalosabbá átírni?

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyem/Uram!

2014. nov. 12-én utazni szerettem volna a 15:25-ös Dunaújvárosból Székesfehérvárra tartó járatukkal, Dunaújváros, kertváros megállóhelytől. Azonban a busz nem állt meg, pedig ott álltam a megálló táblánál, ezzel egyértelműen jeleztem felszállási szándékomat.

Az utóbbi hetekben többször is volt, hogy már korábban felszálltam a buszra a Dózsa mozinál, ami később megállt a Kertvárosban is, volt amikor fel is szállt 1-2 ember. Egyes esetekben viszont az ott álló emberek csak egy másik buszt vártak. Ezek alapján kizártnak tartom, hogy a sofőr csak szívességből állt volna meg ott egy ismerősének.

Megnéztem a hivatalos internetes menetrendben, hogy szerepel-e benne Kertváros megállóhely és értetlenül tapasztaltam, hogy sajnos nem.

Kérem sziveskedjenek tájékoztatni, hogy az a hely megálló-e tulajdonképpen vagy nem.

Várom mihamarabbi válaszukat.

Tisztelettel:

Vida Fanni



2014. nov. 15. 12:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Tisztelt Hölgyem/Uram!


2014. november 12-én, a 15:25-ös Dunaújvárosból Székesfehérvárra közlekedő járatukkal terveztem utazni, Kertváros megállóhelytől. Annak ellenére, hogy a buszmegállóban várakoztam, a busz elhaladt mellettem, nem állt meg.

Ez azért volt meglepő számomra, ugyanis az elmúlt hetekben többször utaztam ezen a vonalon, a Dózsa mozinál felszállva, és gyakran megállt a busz a Kertváros megállónál, néhány utas fel is szállt.

A hivatalos internetes menetrendben nem szerepel Kertváros megállóhely, ami engem teljesen összezavart.

Kérem szíveskedjenek tájékoztatni arról, Kertváros megállóhely-e vagy sem.


Előre is köszönöm válaszukat:

Vida Fanni


ezt a részt én nem értem "Egyes esetekben viszont az ott álló emberek csak egy másik buszt vártak. Ezek alapján kizártnak tartom, hogy a sofőr csak szívességből állt volna meg ott egy ismerősének." Szóval nem tudtam belefogalmazni.

2014. nov. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

Mármint úgy értettem, hogy az hogy megállt a busz, jelentheti azt is, hogy 1-2 ismerőst szivességből felvett a sofőr.

De volt olyan, hogy megállt a busz, de fölöslegen, nem szállt fel rá senki, mert az ott állók egy másik buszt vártak.

Vagy ezt fölösleges lenne beleírnom valahogy a levélbe?

2014. nov. 15. 13:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a nevezett járatnak valóban nincs ott megállója, csak a

Dunaújváros–Nagyvenyim–Mezõfalva–Nagysismánd

Dunaújváros–Mezõfalva–Nagykarácsony

Dunaújváros–Mezõfalva–Daruszentmiklós–Elõszállás

Dunaújváros–Mezõfalva–Kislók–Sárbogárd

járatok vesznek fel utast.


Több gkv valószínűleg tévedésből/megszokásból áll meg, a többi járatra várakozó utasok pedig kapnak az alkalmon és felszállnak, ha útba esik az ő úticéljuk is.

2014. nov. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2014. nov. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!