Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Olyan ijedt képpel néznek...

Olyan ijedt képpel néznek mostanában rám az emberek, ellenőrnek néznek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új, sötétkék pufajkás kabátot a hideg időre és zsebre tett kézzel szépen ráérősen szoktam lesétálni a metróba. Néhány ember mintha megijedne amikor oldalról észrevesz, a szemük sarkából azt hiszik, hogy ellenőr vagyok? :DD

2014. nov. 19. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizony,bizony, ha meg veszel egy fekete oldaltáskát, akkor pláne.
2014. nov. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Oldaltáska + karszalag és utána nézd meg a tekintetüket. :D
2014. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

én múltkor hasonló reakciókat tapasztaltam 1-es villamoson. csávó szintén hasonló jellegű kabát volt, de ami még viccesebb volt, az az oldalt az övére volt tűzve valamilyen azonosítókártya, nem tudni micsoda. 4-5en gyorsan felpattantak, és leszálltak :D én meg utána jobban megnéztem, nem emlékszek már, melyik cég neve volt ráírva, talán k&h, vagy valami bank rémlik :D

igen, vannak emberek, akiknek nem teljesen tiszta a lelkiismerete, és megijed :D múltkor volt 1 kérdésben, hogy 4-6oson elterjedt az a szokás, hogyha jön az ellenőr, akkor valaki elkiáltja magát, és akkor leszállnak, akiknél nincs jegy/bérlet, és hogy én ezt egyszer eljátszanám kamuból, kíváncsi lennék, hány ember szállna le ijedtében...meg persze hány ember akarna megütni, aki észreveszi, hogy nincs is ellenőr...:D

2014. nov. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg igen, annak néznek.

A 3. válaszolónak mondanám, hogy itt gyakorin több kérdésnél is olvastam, hogy valaki időnként úgy csinál helyet a tömött villamoson, hogy kamuból elkiáltja magát: "vigyázat, ellenőr!".

2014. nov. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!