Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Péntek délután / este Intercit...

Péntek délután / este Intercity indulás előtt valóban lehet, hogy nem kapok jegyet?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta, hogy ő mindig jó előre megveszi a jegyet, mert néha nem kapható, de nekem még nem volt ilyen problémám, általában indulás előtt veszek jegyet. Kezdjek aggódni? Budapest keletiből induló Intercityről van szó.
2014. nov. 27. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha lehet én is előre megveszem, bár nem azért, hogy nem lesz jegy, hanem mert volt már, hogy olyan sor volt, hogy majdnem lekéstem a vonatot, inkább nyugiban kimegyek az állomásra a már meglévő jegyemmel.

És igen, vannak olyan járatok, ahova suliból hazautazás, vagy suliba utazás miatt bizonyos időszakokban hamar megtelik a vonat.

2014. nov. 27. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ hova mész, de pénteken sokan mennek haza, én is mindig megveszem legkésőbb szerdán, mert Nyíregyházáig szinte sosincs helyjegy pénteken.
2014. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes előre megvenni a jegyet mindenképpen. Persze helyjegy nélkül is felszállhatsz, de akkor plusz 600 Ft pótdíjat kell fizetned a pót- és helyjegy árán felül, ráadásul csak a szabadon maradó helyekre ülhetsz le.
2014. nov. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, péntek délután és vasárnap délután mindig csúcsidő. Én mondjuk szombat reggeli vonattal jártam így egyszer (nyíregyházi IC).
2014. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rettegj! mikor, melyik vonat, hova?
2014. nov. 27. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!