Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Blaha Lujza tér és környéke...

Blaha Lujza tér és környéke mennyire veszélyes péntek/szombat hajnalban?

Figyelt kérdés

Buliba készülünk, tömeggel jövünk-megyünk.

4-6 villamos, Éjszakai busz, stb.

Mennyire jellemző, hogy veszélyes arcok legyenek valamelyik buszon vagy villamoson? 2 lány megy együtt.

Köszönöm!



2014. dec. 12. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Én kerülöm a Blahát esténként, pláne péntek-szombaton. 4-6-os és éjszakai busz csak akkor, ha nagyon magadnál vagy. Inkább taxi...
2014. dec. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagy a mozgás ott éjjel-nappal, semmi bajotok nem lesz. Zsebtolvajokkal vigyázzatok és ne aludjatok el a villamoson!
2014. dec. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

pont arra gondoltunk mi is, hogy sokan mennek majd hazafelé, tehát nem leszünk egyedül az utcán.

Figyelünk egymás táskájára, nem megyünk bele dumálásokba, és szinte a ház előtt áll meg a busz.

Annyira nem leszünk piások, hogy bealudjunk vagy ne tudjuk mi van velünk.

2014. dec. 12. 15:51
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Ezerszer vártam már az éjszakait (907) a Blahán, éjfél után, sose lett bajom. Ebben az is benne volt, hogy velem együtt sokan tettek még így. Fiúk, lányok, fiatalabbak, idősebbek.

Pár sötétebb keresztutcába azért tősgyökeres pestiként sem mennék, be húsz éves lány vagyok, de sztem húsz éves fiúként sem :-D

Egy f_szán kivilágított buszmegben várva nem lesz semmi bajotok :-)

2014. dec. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
A Blahán pont rengetegen vannak, szóval no para. AZ a rész a rossz éjszaka, ahol kb. senki nincs.
2014. dec. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Túléltétek?:D
2014. dec. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
persze, semmi para nem volt.
2014. dec. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!