Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bp-i helyi buszokon, éjszakai...

Bp-i helyi buszokon, éjszakai járatokon vannak ellenőrök?

Figyelt kérdés
Köszi
2014. dec. 14. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Vagy ellenőr, vagy első ajtós felszállás.
2014. dec. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajaja őrök vannak akik csak jeggyel engednek felszállni. Ha őr nincs akkor elsőajtózás van és a sofőr nézi. De van hogy a kettő együtt, plusz ellenőrök is járnak, igaz az ritkább pont azért mert jegy nélkül fel se szállhatsz elvileg.
2014. dec. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Le fog járni jövő héten a bérletem és januárig nem akartam venni, mivel 20tól nem leszek már Pesten.

Ebben az esetben inkább veszek 2 jegyet ;) köszi

2014. dec. 14. 17:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez már nagyon régen nem kérdezte senki. Már van vagy egy napja. Igen, vannak. Közteresek, ellenőrök, első ajtós felszállás. Ha nem látják, akkor szabad lopni?
2014. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van ellenőrzés éjjel-nappal. Éjjel eleve fel sem engednek a buszra jegy nélkül. Nappal meg az ellenőrzésen eshetsz pofára.
2014. dec. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nem akarok csalni!

Csütörtökön jár le a bérlet és pénteken utazom haza vagy szombaton, attól függ mire kapok jegyet. 4 megállót utazok, idén már nem jövök vissza Budapestre.

Nem használom minden nap a bérletemet, szóval nem miattam megy csődbe.

Eddig sose láttam ellenőrt, mindig hátsó ajtón szállok fel, soha senki nem kért tőlem semmit, kivéve a metrót persze.

2014. dec. 15. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!