Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » BKK ellenőrök, Szenteste...

BKK ellenőrök, Szenteste elnézőbbek vagytok?

Figyelt kérdés
Pl. otthon felejtett diák, előző nap lejárt bérlet.

2014. dec. 20. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyunk. Viszont minden büntetés mellé adunk egy zselés szaloncukrot. Csak ilyen van otthon. A rumosat anyuka megette.
2014. dec. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne elnézőbb szerinted a főnöke elnézőbb vele szemben, és csak a fele fizetését adja oda a fele munkáért?

Mit szólsz hozzá ha az élelmiszer gyárban is elnézőbbek szentestén, és az aznap gyártott élelmiszerek mondjuk penészesen is a boltba mennek?

Esetleg a pénztáros is "elnézőbb" és mondjuk egy tízezressel kevesebbet ad vissza? :D


Őt szentestén is azért fizetik, hogy a melóját elvégezze szabályosan. Pont.

2014. dec. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Tavaly újév első buszán szabályos hajtóvadászat folyt, én nem kockáztatnám meg szentestén sem elhagyni a diákom.
2014. dec. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az éjszakai járatokon első ajtó felszállás van, s gyakorta közteresek is utaznak a busszal. 16 után már nem indul rendes járat, csak éjszakai.
2014. dec. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, mivel csak éjszakai buszok járnak szentestén, nem sok esélyed van megúszni a kontrollt. A járatok többsége elsőajtós. Biztonsági őrből persze lehet, hogy kevesebb lesz, de alig néhány járat az, ami nem elsőajtózik, szóval ez kevésbé releváns.


Amúgy ha belegondolsz, az üzemeltetők költségei nem változnak attól, hogy épp ünnep van. Ergo a bevételi oldalon sincs különösebb mozgásterük.

2014. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5.: 29.-én jár le a bérletem, nem ezért kérdeztem. Csak sztorikat szerettem volna hallani ezzel kapcsolatban. Nyilván az arcátlan bliccelőket basz+ akkor is, én a vétlenekkel kapcsolatban kérdeztem. Velem is előfordult, hogy otthol felejtettem a diákot és megbüntettek.
2014. dec. 21. 09:50
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
Karácsonyi időszakról nem, de augusztus 20-ról tudok mondani egy sztorit. 2-3 éve egy nagyon jófej ellenőr gyerekes családtól kérte az érvényes jegyet/bérletet de ők persze azon egyedek közé tartoztak, akik csak mikor ellenőrt látnak, lyukasztanak (a kb. 10 éves gyerek előtt is, aki jó példát vesz...). Nyilván nem hülye, látta, tudta de mégsem szólt, csak adott a gyermeknek egy tömb próbajegyet és azt mondta, te majd okosabban fogod használni.
2014. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem ellenőr vagyok, de azért gondolj bele: a keményvonalas bliccelők, bármit kihasználnak. Ha elnézőbb az ellenőr, akkor azt nézik ki maguknak.


1-es: ez a szaloncukor osztogatás merre van? A metróbejáratnál is, vagy csak a buszokon/villamosokon járkáló ellenőröknél? Ugye jól tudom, hogy csak az utóbbinál.



(tudom, hogy bilibe lóg a kezem, de ettől függetlenül leirom)

Bevallom, én azt sajnálom, hogy nincs nyereményjátéksorsolás: akinek több hónapra, vagy évre visszamenőleg van bérlete, ő leadná a BKK egyik ügyfélszolgálati irodájában és részt venne egy sorsoláson.

2014. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!