Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Melyik VOLÁN-társaságok...

Melyik VOLÁN-társaságok buszaival utaztatok már? Mely társaságot szeretitek a legjobban és miért?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
ha esetleg nem lennének iszákos volán buszsofőrök és nem hagynák ki a menetből a falut, akkor biztos szívesen használná a járatokat több ember is.
2014. dec. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Méry, és ezzel most mire válaszoltál tulajdonképpen? Leül, egyes.


Én szinte mindegyikkel utaztam már, de inkább csak negatív toplistàm van - az pedig a rossz tapasztalatok számán múlik és e tekintetben torz a statisztikàm, hiszen jóval többer utazok a központi régiókban, mint az ország szélső megyéiben.

2014. dec. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Legygakrabban az Alba-Volánnal utazom, párszor a Bakony Volánnal is mentem. Az Albát szeretem, mert korrektek a sofőrök, jók, tiszták a buszok.
2014. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kisalföld Volán és Vasi volánnal utazok napi rendszerességgel. Mindkettőt szeretem. Vasi Volán jobb járműpark de a kV-s autóbuszvezetők intelligensebbek.
2014. dec. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ami eszembe jut:

Tisza, Kunság, Volánbusz, Mátra, Nógrád, Zala


Nem látok különösebb különbséget közöttük.

Na jó, a Nógrádnál többször is dolgoztak zsebre.

2014. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én is már mindegyikkel. nekem idáig 2 rossz tapasztalatom van, de ez sofőr hibája volt, szóval igazából nem befolyásolja a dolgokat. nekem talán a körös és az alba volánnal van a legtöbb pozitív tapasztalatom.
2014. dec. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Agria, Nógrád, de az agriások néha sokat késnek, legalábbis felénk. Az egyik nógrádos sofőr meg egy elmebeteg a másik meg elmegy a busszal 5 perccel hamarabb mint kéne
2015. jan. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!