Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Bécsben szoktak ellenőrök...

Bécsben szoktak ellenőrök lenni a metróban?

Figyelt kérdés

Én akárhányszor jártam ott (eddig mindig advent idején voltam), egyszer sem álltak ellenőrök a be- és kijáratoknál.

Holnap is (sziveszter) kimegyünk Bécsbe és igazság szerint így akkor nem vennénk jegyet. Ti találkoztatok már ellenőrrel kint?


2014. dec. 30. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Na kimegy a magyar és máris bliccel...

Szép mondhatom.

2014. dec. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mentségemre szóljon, hogy eddig, akárhányszor voltam, mindig vettem! :D
2014. dec. 30. 23:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet újdonságot fogok mondani,de azért mert valamit nem látsz még nem jelenti azt hogy nincs!
2014. dec. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én meg annak örülök nagyon, hogy külföldről tesznek fel kérdéseket, ez már legalább a harmadik a héten. Honnan a pcsából kellene tudnia egy magyar embernek, hogy mi zajlik kint? Miért nem kérdezel meg egy osztrákot? Vásárolni, meg élni kimész, de a nyelvre, kultúrára, szabályokra tojsz? És ez nem csak neked szól, hanem az összes többinek is.


De csak hogy válaszoljak is, igen, szoktak lenni. Még az ősidőkben, osztálykirándulásokon is voltak, valamint legutóbbi, februári látogatásom során is többször megkukkolták a jegyem. Mármint a szerelvényen. Vagy arra nem gondoltál, hogy ott is lehetnek? Esetleg azt tervezted, hogy majd gyorsan leugrotok és elfuttok mindahányan, vagy mi? :D


Vegyetek napijegyet, és akkor annyit utaztok, amennyit akartok. Ja, csak akkor nem lesz annyi pénz piára...

2014. dec. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na ne szívass már, hogy kimész Bécsbe, de szaros 7 euród nincs egy napijegyre?? Ez mekkora gáz már.... ha ennyire le vagy égve, menj inkább valami olcsóbb helyre szilveszterezni, pl. Pozsonyba és akkor ugyanott tartasz pénzben.


Ellenőrzésre természetesen mindig számítani lehet, tapasztalataim szerint ünnepnapokon is ugyanúgy jó eséllyel futsz ellenőrzésbe, mint munkanapokon, szóval nem egy jó biznisz lógni Bécsben.

2014. dec. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Magyarok, bmeg. Magyarok.
2014. dec. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szilveszterkor 7 után szerintem már nagyon kicsi az esélye


akkor már inkább a tömeg gondmentes megmozgatása a cél és nem az ellenőrök mozgatása

2015. jan. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!