Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A BKK miért nem a második...

A BKK miért nem a második ajtós felszállást vezette be? Ha a vezető kisétálna a második ajtóhoz sokkal jobban tudná ellenőrizni a jegyek és a bérletek érvényességét.

Figyelt kérdés

2015. jan. 1. 01:21
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
...és ha még megállónként a vezető kisétálna egy kicsit a jó levegőre egy-egy útba eső parkba az egészségének is jobbat tenne - minek az a nagy sietség
2015. jan. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
És szerintem osszon sört, csokit annak akinek van jegye.
2015. jan. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Ha mindenki fizetne az utazásért, nem potyázna még az sem, akinek azért van csili-vili telcsije (lásd fiatalok egy része), akkor nem kellene a sofőröket sem kitenni 1-2 "jómodorú" ember atrocitásának, ergo nem kellene "Az első vagy a második ajtós megoldás a jobb?" kérdésen agyalni.
2015. jan. 1. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Istenem,de hülye vagy te!
2015. jan. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hehe :)

Szerintem a soför a leghátsó ajtóhoz menjen. Tömött, csuklós buszon ez, dupla öröm lesz! :D :D :D

Komolyra fordítva a szót: inkább legyen kalauz a csuklós buszok, hátsó ajtajánál, máris két ajtón lehet felszállni. Szereljenek be, beléptetési lengővillát: a jegy/bérlet nélküliekez meg lehetne szűrni + mivel egyirányú, így ott, már nem is lehetne leszállni. Vészhelyzet esetén, meg kétirányúként funkcionál.

Tudom, jönni fog az elektronikus jegy/bérletrendszer, de attól, még a beléptetöi lengővillának még van értelme. A kalauz: vagy marad, vagy egy automata + közteres lesz (direkt nem írtam biztonsági őrt).

2015. jan. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig teljesen felesleges a sofőr.


Úgyis mindig akad egy utas, aki elbír egy busszal, majd az vezet, a többiek meg egymás jegyét ellenőrzik.

2015. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ejj de humrosoak voltunk szilveszter éjjel :D
2015. jan. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!