Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Ha bliccelésen kapnak a...

Ha bliccelésen kapnak a BKV-n, és megbüntetnek, de nem fizetem ki a helyszíni bírságot, akkor azzal a 'büntetéses papírral' utazhatok aznap?

Figyelt kérdés
DKV-nál hallottam hogy ez így van. Ill. ha nem fizetem be,18 év alatti vagyok, akkor nem varrhatnak semmit a nyakamba?

2015. febr. 16. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem utazhatsz vele, az egy büntetés nem napijegy.


De 18 év alatt is a nyakatokba varrják, mert van szerencsére szülőd vagy gondviselőd, aki felel a szerencsétlen gyermekéért. Sajnálom őket.

2015. febr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
természetesen nem...ha következő buszon is jön az ellenőr, ott is simán megbüntethet...és ha esetleg úgy gondolod, megúszod, akkor nem kell aggódni, megvárhatod azt is, ameddig majd lesz fizetésed, és majd abból fogják párév múlva a 10x-esét letiltani.
2015. febr. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Régen pedig így volt, egy nap csak egyszer büntethettek meg, a csakkel azap "ingyen" utazhattál. Ellenőr mondta.
2015. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!