Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Szerinted melyik vidéki...

Szerinted melyik vidéki nagyvárosnak a legjobb a tömegközlekedése?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 22:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem Debrecen vagy Szeged de Debrecenben egy kicsit jobb a járműpark.
2015. márc. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
13%
Budapestnek.
2015. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%

Vidéki, te szerencsétlen...


Szerintem Győré és Szolnoké a legjobban használható.

2015. márc. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Az tény és való hogy Budapest tömegközlekedése elég jó lefedettséget és járatsűrűséget nézve. Csak a vidéki nagyvárost úgy értettem hogy Budapesten kívül az összes olyan város ahol helyi közlekedés van.
2015. márc. 11. 22:30
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Fejlettségre(járműpark, infrastruktúra) vagy inkább lefedettség és menetrendre gondolsz
2015. márc. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Inkább lefedettség, járatsűrűség, csatlakozási, átszállási a lehetőségek. A járműpark nem annyira fontos.
2015. márc. 11. 23:07
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
akkor talán Győr vagy Szeged
2015. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%
Igazából Miskolcé sem rossz.
2015. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Hogy még egy kicsit kötekedjek: mi számít nagyvárosnak? Az összes megyeszékhely? Mert akkor én is szavaznék Szolnokra (nem sok másik megyeszékhelyen van 10 perces követési távolság még főjárat esetén sem), esetleg Egerre.


Eléggé hátul kullog viszont Békéscsaba - bár mindenhova jár busz, de elég ritkán, illetve talán Nyíregyháza is. A Dunántúlról fogalmam sincs. :)

2015. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés egyezünk meg annyiban hogy legyen minden Megyei Jogú város, ebbe beletartozik mondjuk, Nagykanizsa, és Dunaújváros, Hmvhely is de kötve hiszem, hogy Dunaújvárosnak mondjuk jobb tömegközlekedése legyen mint mondjuk Debrecennek, Szegednek vagy Miskolcnak és sorolhatnám a ténylegesen nagyobb városokat.

Többen írtátok Szolnokot, kicsit utána néztem a menetrendnek ahol oké a 24-es járat elég sűrűn közlekedik, de azonkívül nem mondanám hogy olyan sűrűn járnának a buszok. Térképet nézve viszont sok busz lefedi egymást így valóban szerintem jól lehet közlekedni.

Miskolcról tudok egyedül véleményt mondani, valóban én sem tartom rossznak, kellően sűrű szinte majdnem minden járat. A legforgalmasabb és egyben legsűrűbb 35-ös járat csúcsidőben 4-5 percenként jár. Reggelente a 12-es is kifejezetten jól kilehet jutni az egyetemre.

Mindenkinek köszönöm a válaszát, de várok még további javaslatokat független a járműparktól teljesen minden most, hogy a megállóba hybrid volvo, vagy 280-as ikarus jön. :)

2015. márc. 16. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!