Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Váciak! Nagyon gáz minden nap...

Váciak! Nagyon gáz minden nap Budapestre bejárni Vácról?

Figyelt kérdés
Most költözünk a szüleimmel Budapestről Vácra, és néztem, hogy 27 perc bejutni Z70-nel viszont lesznek olyan napok, amikor visszafelé vag várok a Z70-re vagy elindulok S70/S71-gyel és ugyanakkor érek oda csak hamaabb indulok. Szóval nagyon gáz ez a napi 27 perc ingázás? Milyen a vonaton az utazóközönség? Sok putri ember van? Ti mivel ütitek el az idő a vonaton?

2015. márc. 23. 23:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Also, ti hogy oldjátok meg a közös programot az osztálytársaitokkal, amikor sietni kell a vonathoz? :D
2015. márc. 23. 23:48
 2/17 anonim válasza:
100%

27 perc????



Én Budán élek,van,hogy 1 óra,mire átérek a hídon pestre.


Nőj fel!

2015. márc. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Miért lenne gáz???
2015. márc. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom valami újgazdag csemete vagy.


Rengeteg ember a két kezét összetenné, ha csak 27 percet ingázna melóba.


Van akik 3-4 órákat is sajnos, egyetlen nap.

2015. márc. 24. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
27 perc? Én a belvárosban mozogva is 20-at ingázok, miért lenne gáz?
2015. márc. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Valamennyire ismerem a 70-es vasútvonalat. Néhány dunakanyarit is, akik ingáznak. Nemigen panaszkodnak. Amennyit igen, annyit a pestiek is a metrókra és a villamosokra.



Viszont:

- Egyik barátnőmnek 40 perc az Örs vezér tere busszal. Budapesten lakik. Budapestről 40 perc. És csak az Örs.

- Én időnként megyek Pécel környékére (nem Pécelre, hanem Budapesten belülre még Pécel mellett (aki ismeri: Noé Állatotthon :) ). 30 perc busszal, onnan még 15 perc gyalog. Még Budapest. A buszra az Örsnél szállok fel.



Szóval teljesen jó az, hogy 30 perc alatt bent vagy a Nyugatiban. Ami a Nagykörút vonalában van.

2015. márc. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

[link]


Csak a menetidőt nézve: ez jó összehasonlítási alap?

Pécel itt van rögtön Budapest mellett, pár száz méter távolságban.


Annyira nem is jár gyakran ez a busz. Legalábbis mikor nekem kell, akkor mindig negyed óra...

2015. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
46%

Félreértitek, 27 perc csak az, hogy pesten van. Akkor még nincs sehol.


Egyébként vidéken lakni nem azért gáz, mert messze van, hanem, mert ha elmész valahova mondjuk este utána nehézkes a hazamászás.

Pestiek hazasétálnak, délinél volt a buli, klinikáknál lakom, és kb 40 perc séta volt éjjel egy kisebb társasággal. Vácra most nem indulhatsz el gyalog...


laktam én is falun, 6kor kelés 6:35kor busz 7:10re bennvan helyi járatra várás, persze tömött és 7:40-re beérek és akkor hazafelé 12:40kor volt vége az 5. órának és 1:55kor ment a kövi... fél óra zötykölődés.

aztán arról ne is beszéljünk, hogyha elmennél valahova akkor vagy az utolsóval kell menned (ami 22:45) vagy reggelig (5 óra)

szerintem retek szar bejárni...

áldom a napot amikor végre felkerültem pestre, semmi pénzért nem mennék vissza

2015. márc. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

8. 1. Vagyok. Értem,hogy pesten belül is kell még utazgatnia,de akkor sem sok a 30 perc a bejutásra. Haver 1,5-2 óra alatt jut a melóba Csepelről Hűvösvölgybe. Rokon srác,vidékről 90 perc busz+ 40 perc BKV mire beér a suliba.

Ki kell bírni,vagy költözzön fel Pestre.

2015. márc. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Én váci vagyok és egy jó ideje ezen őrlődöm, hogy maradjak itt a minimálbéres nem túl jó munkahelyemen ami gyalog 20 perc, vagy próbálkozzak Pesten a diplomámmal.


A 27 perc vonat nem gáz, viszont ezen felül nem mindegy Vácon hol laksz és Pesten hová mész.

Nekem otthonról 25 perc a vasútállomás és Pesten se valószínű, hogy a Nyugatinál kapnék munkát. Plusz belekalkulálva az elég általános késéseket, kábelszakadást, stb...

Ha nincs más lehetőséged úgyis meg kell próbálnod, ha nagyon rossz legyél kolis.

2015. márc. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!