Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » A Határ út környéke és a...

A Határ út környéke és a 99-es busz mennyire számít veszélyesnek? Gyakori a rablás, lopás, stb?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 12:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteget járok és jártam arra, semmi para. Eleve egész Budapesten minimális az utcai erőszakos bűncselekmények száma, e tekintetben a Határ út környéke sem kivétel. A 99-es busz sem gáz, persze 9-es ájfónnal a kezedben ne aludj el rajta, mert annak azért lába kélhet.


Megjegyzem, szeretnek az emberek legendákat szőni a 99-es köré. Az igaz, hogy sok kevésbé jól eleresztett honfitárs utazik rajta, olykor nehéz esetek is, de ez nem ok arra, hogy bárki féljen használni e járatot.

2015. márc. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Hányadik ilyen kérdést teszed már fel?
2015. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik BKV járaton kirabolhatnak.
2015. márc. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Gusztustalan környék, de annyira nem veszélyes. Az emberek többsége csak átfut rajta, hogy minél kevesebb időt töltsön ott.
2015. márc. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
120. ilyen hülye kérdése csak most kifelejtette a cigányozást belőle....
2015. márc. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én Erzsébeten lakom és eddig még egyszer sem öltek meg.
2015. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ez az elsõ kérdésem, jövõhéten arra lesz dolgom és kìvàncsi voltam milyen környék
2015. márc. 25. 16:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem konkrétan a 99-es buszon, a Határ úti megállónál felszálló 3 cigány közül az egyik ki akart zsebelni. Mellém ült és karba tette a kezét. De úgy, hogy közben átnyúlt a táskám oldalzsebébe. Mikor észrevettem, akkor gyorsan elrántotta, és úgy tett, mintha mi se történt volna. Legközelebb egy kib*szott egérfogót fogok beletenni, hogy elmenjen a köcsögnek a kedve a zsebemben való nyúlkálástól. Ezen a környéken több az esély, hogy ilyen mocsok emberekkel kerülsz egymás mellé.
2015. ápr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem egyszer mesélte egy ismerősöm, hogy utazott késő délután a 99-es buszon. A buszvezető és ő volt fehér ember azon a járaton. Mögötte kis cigàny suhancok verekedtek késsel ami az ő feje mellett repült el. Meg leköpködtèk a kabàtjàt.

Én nem szívesen utaznék azon a jàraton, persze ha nem veszed fel a szemkontaktust másokkal (a balhésabbnak làtszó tagokkal) akkor nem lehet komolyabb baj, de mindig vigyázni kell, és nem àrt résen lenni. Ha tanácsolhatom annak akinek ez a vàlasz hasznos lehet még az ne utazzon egyedül ezen a szakaszon!

2017. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyébként a cigányoknál a suhancok szerintem a legveszélyesebb korosztály. Főleg, ha csaj is van velük.
2017. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!